Wybierz język:

Realizacja oświetlenia sportowego w Rzeszowie

„Sport to zdrowie” to bardzo popularny slogan powtarzany od lat. Jednak, aby być aktywnym o każdej porze dnia, miejsce naszej aktywności musi być dobrze oświetlone. Przedstawiamy naszą nową realizację oświetlenia sportowego. Tym razem oświetliliśmy Stadion SŁOCINA ARENA przy ul. Stanisława Gliwy w Rzeszowie.

Długo wyczekiwana modernizacja stadionu na osiedlu Słocina odbyła się w maju bieżącego roku. Projekt ten został zrealizowany w ramach RBO (Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego) z inicjatywy Klubu Sportowego JUNAK oraz Dziecięcej Akademii Futbolu w Rzeszowie. W ramach realizacji tej inwestycji opracowaliśmy koncepcję oświetlenia stadionu oraz dostarczyliśmy oprawy oświetleniowe. Opracowany projekt oświetlenia spełnia II klasę oświetlenia sportowego dla rozgrywek piłkarskich. Jest to poziom adekwatny do rozgrywania meczy ligowych, regionalnych oraz treningów.

Oświetlenie stadionu. Lampy do świetlenia stadionu piłkraskiego

Zapraszamy do pełnej galerii realizacji stadionu piłkarskiego.

Stadion piłkarski oświetliliśmy za pomocą opraw AREA LED. Oprawy oświetleniowe zostały zamontowane na specjalistycznych belkach dedykowanych do oświetlenia sportowego firmy Elmonter. Taka kombinacja pozwoliła na regulację położenia oprawy w dwóch płaszczyznach: poprzez odchylenie oprawy na regulowanym uchwycie, a także poprzez zmianę kąta odchylenia segmentu belki.

Uzyskany efekt oświetlenia możemy zaobserwować na filmie wykonanym przez Klub Sportowy JUNAK oraz Dziecięcą Akademię Futbolu w Rzeszowie. Zapraszamy na stronę http://www.slocinaarena.pl/, która wkrótce zostanie uruchomiona.