fbpx

Jak oszczędzić na modernizacji oświetlenia?
Biały Certyfikat, leasing, elastyczny kredyt, ESCO


Odpowiednie oświetlenie jest niezwykle ważne w każdym pomieszczeniu zamkniętym. Szczególnie w miejscach produkcji przemysłowej, głównie dlatego, że praca w tego typu miejscach jest najczęściej bardzo precyzyjna oraz długotrwała (często zmiany są 12-godzinne). Takie warunki mogą znacząco nadwyrężyć ludzki wzrok. Dla dobra swoich pracowników, klientów, czy też po prostu odwiedzających pomieszczenia, które nie posiadają wystarczającego oświetlenia naturalnego (dziennego), należy zadbać o właściwe naświetlenie. Jest to droga inwestycja, ale opłacalna - wystarczy wiedzieć jak pozyskać oświetlenie najwyższej jakości w najlepszej cenie.

Oświetlenie LED
najbardziej opłacalne oprawy na rynku


Bardzo dobrze widać na poniższej grafice, jakie korzyści niesie ze sobą wymiana oświetlenia tradycyjnego na to oświetlenie LED. Rocznie są to oszczędności rzędu 60%! Jest to koszt prawie całej inwestycji modernizacji oświetlenia, który w przeciwieństwie do zysków, jest jednorazowy.

Ponadto pokazane jest jak szybko zwrócą się jej koszty. W przypadku poważnych przedsiębiorstw, okres 15-18 miesięcy na tak opłacalną inwestycję to naprawdę bardzo dobra oferta. Tym bardziej, że umożliwia ona także pozyskanie co najmniej 11 Białych certyfikatów.

Abonament
na oprawy oświetleniowe LED


Jako jedyna firma oświetleniowa na rynku oferujemy oprawy oświetleniowe
w abonamencie. Ta forma finansowania jest dedykowana dla przedsiębiorców
oraz samorządów. Jest to prosta metoda na uzyskanie nowego energooszczędnego oświetlenia LED bez nadwyrężania miesięcznego budżetu.


Skontaktuj się z nami »

Zakup opraw na abonament to:

 • Wkład własny od 0zł
 • Indywidualnie dobrany czas finansowania 24-60 miesięcy
 • Możliwość opóźnienia 1 raty
 • Natychmiastowe oszczędności
 • System inteligentnego zarządzania oświetleniem

Inteligentne oprawy
oświetleniowe LED

System sterowania
oświetleniem

Montaż
i konfiguracja

JEDEN
ABONAMENT

 

Co to jest Biały certyfikat
i jak może pomóc Twojej firmie?

Inaczej zwany jest Świadectwem Efektywności Energetycznej. Jest to forma inwestycji, która oferuje pozyskanie oszczędności w zużywanej energii i może być źródłem wsparcia finansowego. Podstawowym warunkiem jej otrzymania jest zastosowanie w firmie modernizacji, zapewniającej większą efektywność pracy. Można ją uzyskać poprzez wymianę wyeksploatowanych urządzeń i energochłonnych źródeł światła na energooszczędne odpowiedniki. Działania w jej zakresie obejmują także zastosowanie automatycznego sterowania zarządzania.

Aby uzyskać Biały Certyfikat wymagane jest spełnienie kilku podstawowych warunków, m.in. należy przeprowadzić profesjonalny audyt, a także opracować dokumentację uzupełniającą wniosek o przyznanie Świadectwa Efektywności Energetycznej. Tak przygotowaną dokumentację powinno złożyć się w Urzędzie Regulacji Energetyki.

Firma Ledolux oferuje profesjonalną pomoc w otrzymaniu Białego Certyfikatu poprzez:

 • doradztwo w zakresie pozyskiwania Białych Certyfikatów,
 • przeprowadzenie audytu oświetleniowego wraz z wymaganymi pomiarami,
 • opracowanie dokumentacji techniczno-prawnej,
 • wsparcie w komplementacji i złożeniu wniosku do URE,
 • przeprowadzenie przez procedurę weryfikacyjną złożonego wniosku.

Leasing
popularna forma finansowania oświetlenia

W przypadku opraw oświetleniowych, leasing jest formą finansowania inwestycji z uzyskanych w jej ramach oszczędności. Jest on szczególnie komfortową opcją dla przedsiębiorców, którzy nie mogą lub nie chcą angażować własnych środków finansowych w opłacenie modernizacji oświetlenia. Firma Ledolux oferuje dwie różne formy leasingu: operacyjny lub finansowy. Więcej informacji o leasingu uzyskasz od naszego doradcy. Zachęcamy do kontaktu https://ledolux.pl/kontakt/

Przeprowadzenie
audytu oświetleniowego

Kalkulacja
oszczędności

Indywidualne ustalenie
miesięcznej raty leasingowej

Zawarcie umowy
i wymiana oświetlenia

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów

 • Bestlighting logo sklepu