Polska fabryka oświetlenia LED

Jesteśmy polskim producentem opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do obiektów przemysłowych, handlowych oraz instytucjonalnych. Nasza fabryka posiada w ofercie oprawy, które idealnie pasują do magazynów oraz obiektów, w których trwa produkcja. Trudne warunki pracy występujące w obiektach przemysłowych nie są przeszkodą dla naszych opraw LED, które spełniają wymagania poziomów stopni ochronności.


Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Korzystamy ze sprawdzonych technologii w dziedzinie opraw przemsłowych LED oraz podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi.

Misja


Misją LEDOLUX POLAND jest wypracowywanie dla Klientów zysków z oszczędności na energii. Osiągamy to poprzez tworzenie profesjonalnych projektów oświetlenia przemysłowego, wykorzystującego nowoczesną technologię LED, z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów, które wyróżnia energooszczędność, ekologiczność,
długa żywotność i różnorodność.


Rzetelny
audyt i analiza

Dobór
optymalnych rozwiązań

Indywidualne
projekty

Najwyższej jakości
oprawy przemysłowe LED

Nowoczesne
technologie

Energooszczędne rozwiązania oświetleniowe


Ledolux Poland Sp. z o.o. oferuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie źródeł światła LED oraz związanych z tym technologii. Bogata oferta pozwala znaleźć systemy oświetleniowe dla każdego klienta.

Specjaliści LEDOLUX POLAND bazują na ogromnej wiedzy w zakresie technologii LED, w związku z czym tworzone przez nich projekty oświetlenia przemysłowego, ulicznego i sklepowego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie projekty bazują na najwyższej jakości oprawach przemysłowych LED.

Certyfikaty


Ledolux Poland Sp. z o.o. może pochwalić się następującymi certyfikatami IMP3ROVE oraz ISO 9001:2015:


Certyfikat Imperove Certyfikat ISO 9001:2015

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu