Wybierz język:

O FIRMIE

LEDOLUX POLAND
– POLSKA FABRYKA OŚWIETLENIA LED

Kim jesteśmy? Jesteśmy przede wszystkim polskim producentem opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do obiektów przemysłowych, handlowych oraz instytucjonalnych. Posiadamy w ofercie oprawy dostosowane do hal przemysłowych i magazynowych, obiektów handlowych, terenów zewnętrznych, obiektów sportowych oraz oświetlenia ulicznego. Trudne warunki pracy występujące w zakładach przemysłowych bądź ekstremalne warunki pogodowe nie są przeszkodą dla naszych opraw LED.

Jesteśmy też zespołem specjalistów, którzy bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu tworzą profesjonalne projekty oświetleni ulic, przejść dla pieszych, hal przemysłowych, magazynów i biur.

Posiadamy własny zakład produkcyjny w Polsce, więc mamy pewność, że nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. To pozwala nam zajmować się doradztwem w zakresie techniki oświetleniowej. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, starannie dopasowując projekt i ofertę do obiektu oraz wymagań i oczekiwań klienta.

Misja LEDOLUX

Misją LEDOLUX POLAND jest wypracowywanie dla Klientów zysków z oszczędności na energii. Osiągamy to poprzez tworzenie profesjonalnych projektów oświetlenia przemysłowego z nowoczesną technologię LED. Produkujemy najwyższej jakości produktów, które wyróżnia energooszczędność, ekologiczność, długa żywotność i różnorodność.

Rzetelny
audyt i analiza

Dobór
optymalnych rozwiązań

Indywidualne
projekty

Najwyższej jakości
oprawy przemysłowe LED

Nowoczesne technologie

Energooszczędne rozwiązania oświetleniowe

Ledolux Poland oferuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED oraz związanych z tym technologii. Nasi specjaliści bazują na ogromnej wiedzy w zakresie technologii LED, w związku z czym tworzone przez nich projekty oświetlenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a nasza oferta przedstawia tylko najwyższej jakości oprawy LED.

Certyfikaty

Ledolux Poland może pochwalić się następującymi certyfikatami IMP3ROVE, ISO 9001:2015 oraz OIGD: