Wybierz język:

Nagroda Prezydenta Bielska-Białej dla lampy Luxa DOB

wyróżnienie Energetab 2023

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że oprawa oświetleniowa LUXA DOB – produkt naszej marki, został wyróżniony nagrodą Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.

Podczas tegorocznych targów bielskich LEDOLUX Poland miał zaszczyt gościć projektantów, wykonawców, dystrybutorów, inwestorów, a także nauczycieli elektrotechniki i elektroniki, wypowiadających się z uznaniem o DOB (Driver-On-Board) jako technologii, która powinna wyznaczać trendy w dziedzinie oświetlenia publicznego. Zwieńczeniem naszych wysiłków w tym kierunku było odebranie z rąk Prezydenta Bielska-Białej, Pana Jarosława Klimaszewskiego, nagrody dla flagowego produktu marki LEDOLUX – oprawy ulicznej LUXA DOB.

Wyjątkowość lampy LUXA DOB polega m.in. na zastosowaniu innowacyjnego zasilacza (więcej o tym znajdziesz tutaj), co pozwala utrzymać bardzo wysoki współczynnik mocy cos ȹ ≥ 98, nawet przy redukcji do 20 % mocy znamionowej. Jednak oprócz doskonałych parametrów elektrycznych, świetlnych oprawa LUXA DOB zachwyca również na wskroś przemyślaną konstrukcją i zastosowanymi udogodnieniami dla monterów, serwisantów – a wymienić tu należy chociażby beznarzędziowy dostęp, budowę dwukomorową, wbudowaną poziomicę, filtr antykondensacyjny w dławnicy, złącze nożycowe, znikomą powierzchnię wiatrową, brak zewnętrznych użebrowań. Ponadto oprawa nie jest całkiem płaska jak wiele na rynku, lecz opływowa, co ułatwia samooczyszczanie, nie powodując efektu „zastygania” zanieczyszczeń na jej powierzchni podczas schnięcia po opadach atmosferycznych.

Spójność oprawy LUXA DOB pod względem technicznym, jakościowym oraz estetycznym, a także jej niezawodność powoduje, że jest ona coraz szerzej zauważana i doceniana przez samorządowców i ekspertów z branży oświetlenia publicznego. 

Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi Bielska-Białej za uznanie i nagrodę. Zapewniamy także, iż nie spoczniemy na laurach i będziemy kontynuować swoją misję tworzenia nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań oświetleniowych.

Dowiedz się więcej o technologii DOB / o oprawie ulicznej LUXA DOB

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.