Wybierz język:

LEDOLUX na międzynarodowych targach BELEKTRO 2022

BELEKTRO to wiodące targi niemieckie obejmujące dziedziny elektroniki, elektrotechniki i oświetlenia. Tego roku odbędą się one w Berlinie w dniach od 8 do 10 listopada 2022. Wydarzenie jest kilkudniową okazją do wymiany wiedzy i doświadczeniem pomiędzy producentami, designerami, architektami, naukowcami i nowicjuszami w najbardziej topowych tematach w branży.
W tym roku w targach Belektro weźmie udział także Ledolux. Będziemy czekać na Państwa w hali 1.2 przy stoisku 1301, gdzie przedstawimy swoją najnowszą ofertę.

Kiedy:
8-10 listopada 2022

Gdzie:
Berlin ExpoCenter City
Messedamm 22,
14055 Berlin, Niemcy
Hala 1.2, stoisko 1301

Przy stoisku Ledolux będą Państwo mogli:

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, a w szczególności projektantów oraz instalatorów oświetlenia – Belektro to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnej wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów do możliwej współpracy.

Wszystkich chętnych odwiedzić targi Belektro 2022, którzy nie maja jeszcze biletów wejściowych, chętnie wesprzemy w tej kwestii (nie wiąże się to z żadnymi kosztami). Zapraszamy w tym celu do wypełnienia krótkiego formularzu rejestracyjnego używając kodu QR lub linku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Belektro 2022!