Wybierz język:

Modernizacja oświetlenia na Lotnisku Chopina w Warszawie

Modernizacja oświetlenia na Lotnisku Chopina w Warszawie - Ledolux
Realizacja projektu oświetlenia na lotnisku Chopina w Warszawie

Firma Mad-Tech Sp. z o. o. dokonała modernizacji oświetlenia estakad na Lotnisku „Okęcie” w Warszawie. W ramach tego projektu wymieniono przestarzałe i energochłonne oprawy świetlówkowe (2x58W) na nowoczesne lampy LED. Na potrzeby inwestycji firma LEDOLUX Poland Sp. z o.o. dostarczyła 486 opraw z rodziny HERMES ECO, które zastąpiły dotychczasowe lampy, mocno wyeksploatowane i zdegradowane (pożółkłe, uszkodzone, a często po prostu niedziałające). Zmiany natychmiastowo rzucają się w oczy dzięki lepszej jakości, efektywności światła, jak i estetyce nowoczesnych opraw HERMES ECO.


Modernizacja oświetlenia pozwoli Inwestorowi ograniczyć zużycie energii elektrycznej o 365 MWh rocznie, co odpowiada 31 tonom oleju ekwiwalentnego*. To ogromna oszczędność, która przekłada się na mniejsze obciążenie sieci energetycznej i zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.


Warto inwestować w nowoczesne oświetlenie, które nie tylko poprawia jakość przestrzeni, bezpieczeństwo i komfort użytkowników, ale także przynosi realne korzyści środowiskowe i finansowe. LEDOLUX Poland to partner, na którym można polegać w realizacji takich projektów.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z realizacji na Lotnisku Chopina w Warszawie

* Tona oleju ekwiwalentnego (toe) – energetyczny równoważnik jednej metrycznej tony ropy naftowej o wartości opałowej równej 10000 kcal/kg. 1 toe = 11 630 kWh = 11,63 MWh.