Wybierz język:

Oświetlenie boisk i terenów zewnętrznych - oprawa ARENA LED

Właściwe oświetlenie boisk i terenów zewnętrznych jest równie ważne, jak w biurach galeriach handlowych i przedsiębiorstwach domowych. Boiska są często miejscem, gdzie przebywają również dzieci. Jeśli światło nie będzie odpowiednie, najmłodsi zawodnicy mogą nie zauważyć przeszkód na swojej drodze. To może zaowocować zranieniami. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku innych terenów zewnętrznych, do których należą m.in. parkingi, parki itp. W ich przypadku również ważna jest dobra widoczność. Jest to kwestia minimalizowania zagrożeń.

Do tego typu realizacji oświetleniowych firma Ledolux poleca jeden z najlepszych modeli opraw LED-owych, jakim jest naświetlacz Arena LED. Posiada on odpowiednie parametry do tego typu zadań. Jest przede wszystkim trwały oraz zapewnia dobrą jakość widzenia.

Zalety naświetlacza Arena LED

Oprawa Arena LED, ze względu na to, że jest przeznaczona do oświetlania terenów zewnętrznych, została solidnie wykonana. Zrobiona jest z aluminium oraz posiada osłonę, stworzoną ze szkła hartowanego. Dzięki temu jest odporna na wstrząsy i trudne warunki. Jakie jeszcze posiada zalety?

Naświetlacz Arena LED objęty jest także pięcioletnią gwarancją. Obejmuje ona także serwis pogwarancyjny.

Karta katalogowa naświetlacza Areana LED

Naświetlacz Arena LED – sterowanie

Warty uwagi jest też fakt, że zasilacz oprawy Arena LED może być sterowany w systemie zarówno analogowym (1-10 V), jak i DALI. Pierwszy z nich oznacza, że naświetlacz jest kompatybilny z wieloma systemami inteligentnego sterowania.

Natomiast skrót DALI oznacza Digital Addressable Lighting Interface (z ang. ,,Cyfrowy Adresowalny Interfejs Oświetleniowy”). Jest to protokół komunikacyjny do systemów oświetlenia. Służy do komunikacji między urządzeniami sterującymi światłem i oprawami. Mogą to być stateczniki elektroniczne, czujniki obecności lub czujniki natężenia oświetlenia.

Dane techniczne oprawy Arena LED

Oprawę Arena LED można zakupić na stronie.

Druga część karty katalogowej naświetlacza Arena LED