Wybierz język:

Nowoczesne oświetlenie hal produkcyjnych i fabryk

Funkcjonalny system oświetlenia hali produkcyjnej to taki, który zapewni nie tylko odpowiedni poziom widzenia, ale również będzie wiązał się z oszczędnością energii. Dobre oświetlenie fabryk, hal i magazynów ma ogromny wpływ na produktywność pracowników i znacznie podnosi bezpieczeństwo i komfort pracy.

Aby uniknąć efektu olśnienia należy zadbać o prawidłową barwę światła i jego odpowiedni rozsył. Warto zdecydować się na nowoczesne oświetlenie hal produkcyjnych i przemysłowych, które oparte jest o nowoczesną technologię LED.

Sprawdź NOWOCZESNE OPRAWY LED

Oświetlenie hal produkcyjnych i fabryk

Nowoczesne oświetlenie hal produkcyjnych i fabryk musi spełniać szereg wymagań określonych w normie PN-EN 12 464-1: 2004. Reguluje ona wymagania względem oświetlenia hal produkcyjnych i uwzględnia takie parametry jak:

System oświetlenia hal produkcyjnych i fabryk musi bazować na wysokiej jakości oprawach LED, odpornych na drgania, kurz, różnice temperatur i wilgoć. Ważne jest również, by gwarantowały bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Zleć audyt i projekt oświetlenia przemysłowego – skontaktuj się z nami

Należy pamiętać, że zapewnienie odpowiedniego oświetlenia w halach produkcyjnych i magazynach to obowiązek każdego pracodawcy.