Wybierz język:

Zmiana oświetlenia na LED w przemyśle

Dlaczego tak wiele się mówi o zmianie oświetlenia na LED w przemyśle? Powód jest bardzo prosty – oświetlenie obiektów przemysłowych to jeden z największych wydatków związanych z kosztami ich utrzymania. Dlatego, by zmniejszyć koszty inwestuje się w nowoczesne i energooszczędne lampy przemysłowe LED.

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie LED może spowodować spadek kosztów zużycia energii o ok. 70%, a inwestycja zwróci się po niespełna roku. Lampy przemysłowe LED mogą pracować nawet 50 000 godzin, wymagają wymiany i konserwacji znacznie rzadziej niż lampy tradycyjne. Odporność na uszkodzenia, wstrząsy, wibracje – to gwarancja trwałości przy częstej eksploatacji. A to oznacza ograniczenie kosztów wymiany diod.

Posiadasz stare, zużyte oświetlenie, które już nie spełnia norm, generuje duże koszty – skorzystaj z usługi: modernizacja oświetlenia
Pamiętaj, że zmiana oświetlenia na LED w przemyśle powinna dokonywać się na podstawie projektu wykonanego przez profesjonalnych projektantów.

Oferujemy:

Oświetlenie LED ma mnóstwo zalet

Oświetlenie LED to nie tylko oszczędność. To:

Wsparcie i doradztwo przy modernizacji starego oświetlenia

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Rozumiemy, że pojawiają się pytania i wątpliwości, od czego zacząć, jakie działania podjąć. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zmian. Mamy wiedzę techniczną, doskonale znamy rynek, wiemy jak zmienić oświetlenie na LED w przemyśle, by uzyskać nawet do 70% oszczędności na energii.

Tel. +48 696 966 622
info@ledolux.pl
Zapytanie poprzez formularz