Wybierz język:

Zmiana oświetlenia na LED w przemyśle

Dlaczego tak wiele mówi się o zmianie oświetlenia na LED w przemyśle? Powód jest bardzo prosty – oświetlenie obiektów przemysłowych to jeden z największych wydatków związanych z kosztami ich utrzymania. Dlatego, by zmniejszyć koszty, inwestuje się w nowoczesne i energooszczędne lampy przemysłowe LED.

Wymiana tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie LED może spowodować spadek kosztów zużycia energii o ok. 70%, a inwestycja zwróci się po niespełna roku. Ciągły rozwój lamp przemysłowych LED powoduje, że mogą one pracować ponad 100 000 godzin. Wymagają wymiany i konserwacji znacznie rzadziej niż lampy tradycyjne. Odporność na uszkodzenia, wstrząsy, wibracje – to gwarancja trwałości przy częstej eksploatacji. To również kolejne ograniczenie kosztów – poprzezbrak konieczności wymiany opraw oświetleniowych na przestrzeni znacznie dłuższego czasu.

Posiadasz stare, zużyte oświetlenie, które już nie spełnia norm, generuje duże koszty – skorzystaj z usługi: modernizacja oświetlenia
Pamiętaj, że zmiana oświetlenia na LED w przemyśle powinna dokonywać się na podstawie projektu wykonanego przez profesjonalnych projektantów.

Oferujemy:

Oświetlenie LED ma mnóstwo zalet

Oświetlenie LED to nie tylko oszczędność. To:

Wsparcie i doradztwo przy modernizacji starego oświetlenia

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Rozumiemy, że pojawiają się pytania i wątpliwości, od czego zacząć, jakie działania podjąć. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zmian. Mamy wiedzę techniczną, doskonale znamy rynek, wiemy jak zmienić oświetlenie na LED w przemyśle, by uzyskać nawet do 70% oszczędności na energii.

Tel. +48 696 966 622
info@ledolux.pl
Zapytanie poprzez formularz

Zmiana oświetlenia LED, najczęściej zadawane pytania:

Nie można wymienić pojedynczej diody LED, ale wykwalifikowany personel może dokonać demontażu modułu ledowego, bez potrzeby wymiany całej oprawy oświetleniowej.

Tak, lampy ledowe zużywają podczas pracy znacznie mniej energii elektrycznej, emitując przy tym mocniejszy strumień świetlny niż tradycyjne źródła światła. Dlatego niezwykle ważnym parametrem określającym jakość lampy LED jest tzw. skuteczność świetlna (inaczej: efektywność, wydajność).

Kluczowa jest optymalizacja zaplanowanej modernizacji oświetlenia – dobrze wykonany projekt oraz zastosowanie opraw LED o wysokiej jakości (m.in. o wysokiej skuteczności świetlnej). Połączenie tych dwóch składowych może dać łącznie oszczędności rzędu nawet 70%.

Istnieje wiele elektrycznych firm wykonawczych, które oferują usługi wymiany oświetlenia przemysłowego na LED. Natomiast idealnym partnerem przy doborze oświetlenia oraz jego producentem i dostawcą jest LEDOLUX, oferujący szeroką gamę opraw przemysłowych.