Wybierz język:

LEDOLUX POLAND

Producent oświetlenia LED

Oferujemy najwyższej jakości lampy LED, produkowane w oparciu o komponenty od sprawdzonych i zaufanych producentów z całego świata. Co ważne – wszystkie nasze produkty uwzględniają specyfikę naszego klimatu i wyróżnia je wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, a obsługa naszych lamp LED ogranicza się jedynie do utrzymania ich obudów w czystości.

  • Stawiamy na jakość, rzetelność i uczciwość,
  • Obsługujemy klientów bez pośredników.
  • Proponujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.
  • Stosujemy technologię DOB (Driver on Board) – rewolucja na rynku oświetlenia LED.

"Ledolux - lampy, które się nie psują"

Oświetlenie przemysłowe

Rozwiązania dedykowane oświetleniu hal produkcyjnych, magazynowych, czy przestrzeni handlowo usługowych

Oświetlenie drogowe

Lampy LED przystosowane do oświetlenia dróg i ulic.

Oświetlenie przejść dla pieszych

Oświetlenie zewnętrzne LED zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie pieszych.

Oświetlenie sportowe

Oprawy oświetleniowe do zastosowań na stadionach, boiskach i halach sportowych.

nowoczesne technologie, najwyższa jakość, profesjonalizm

Najnowsze produkty

Oprawa dedykowana do oświetlania przejść dla pieszych. Posiada podwójne asymetryczne soczewki oraz zasilacz wykonany w technologii DOB.

Oprawa dedykowana do oświetlania wysokich hal magazynowych, centrów logistycznych, przestrzeni handlowo-usługowych.

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Spełnia wymagania programu „Rozświetlamy Polskę”

Oprawa dedykowana do oświetlania boisk sportowych, parkingów oraz terenów zewnętrznych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doradztwo, audyty i projekty oświetleniowe

Unikalna inteligentna technologia DOB oraz światowej klasy komponenty

Sprzedaż bezpośrednia do firm i instytucji B2B, solidna i trwała inwestycja na terenie POLSKI

Elastyczne metody finasowania naszych produktów LED dla klientów ostatecznych

LEDOLUX POLAND

Inteligentne systemy oświetleniowe

Niemal wszystkie oferowane przez nas oprawy oświetleniowe LED wyposażone są w zasilacze sterowalne po 1-10V lub DALI. Umożliwia to integracje naszych produktów z popularnymi systemami sterowania, takimi jak DALI, Casambi, Rabbit, ZigBee i innymi. Naszym klientom dostarczamy oświetlenie, które dostosowuje się w zależności od ilości światła dziennego, warunków pogodowych lub natężenia ruchu.

Nowe oświetlenie LED z systemem sterowania pozwala uzyskiwać dodatkowe oszczędności – lampa LED pobiera o 50% mniej energii niż jej konwencjonalny zamiennik (np. źródła światła metahalogenowe lub sodowe). Dodatkowo, system sterowania to kolejne oszczędności nawet do 30%, co daje oszczędność nawet o 80% w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem.

Realizacje

Lubartów

ul. Lubelska
Zobacz realiację

Formaplan

Komponenty w mielcu
Zobacz realiację

E. Leclerc

Parking w Rzeszowie
Zobacz realiację

Boguchwała

Przejście dla pieszych
Zobacz realiację

OSiR

w Nowej Wsi
Zobacz realiację

Krosno

ul. Witosa
Zobacz realiację

RARR

Jasionka
Zobacz realiację

Profesjonalne projektowanie ulicznego oświetlenia LED, oświetlenia terenów zewnętrznych, obiektów sportowych, przemysłowych i biurowych.

Oferujemy nowoczesne projekty oświetlenia hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych oraz inteligentne oświetlenie biurowe, uliczne i zewnętrzne. Przygotowujemy energooszczędne rozwiązania oświetleniowe pozwalające zoptymalizować koszty i zapewniające odpowiednie parametry oświetleniowe zgodne z aktualnymi wymaganiami normatywnymi.

Oświetlenie przemysłowe i magazynowe

Nowoczesna technologia LED zwiększająca bezpieczeństwo pracowników i pozytywnie wpływająca na ich wydajność. Bardzo atrakcyjne rozwiązanie ekonomiczne.

Oświetlenie zewnętrzne: stadiony, ulice, parki

Oświetlenie zewnętrzne LED – ekologiczne, bezpieczne i niezawodne. Obudowy dopasowane do specyfiki klimatu i odporne na warunki atmosferyczne.

Oświetlenie biurowe i socjalne

Oświetlenie biurowe LED – ekologiczne, bezpieczne i niezawodne. Intensywne światło przy minimalnym zużyciu energii. Inteligentne zarządzanie energią.

Aktualności

LEDOLUX POLAND
- Polski producent oświetlenia LED

Jesteśmy polskim producentem opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do obiektów przemysłowych, handlowych oraz instytucjonalnych. Posiadamy w ofercie oprawy dostosowane do hal przemysłowych i magazynowych, obiektów handlowych, terenów zewnętrznych, obiektów sportowych oraz oświetlenia ulicznego. Trudne warunki pracy występujące w zakładach przemysłowych bądź ekstremalne warunki pogodowe nie są przeszkodą dla naszych opraw LED.

Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują energooszczędność, ekologiczność oraz wieloletnią i bezawaryjną pracę. Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy EN ISO 9001:2015. Oprawy LED, które produkujemy, wyróżniają się innowacyjnością oraz najwyższymi parametrami świetlnymi. Wysoka skuteczność świetlna oraz niski pobór mocy biernej są głównymi atutami naszych produktów. Korzystamy ze sprawdzonych technologii w dziedzinie oświetlenia LED oraz podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi.