Siedziba Ledolux

Z nieukrywaną dumą możemy pochwalić się sukcesami – dzięki wdrażaniu innowacyjnych technologii, stałemu rozwojowi i zaangażowaniu całego zespołu firma Ledolux Poland otrzymała aż 4 ważne wyróżnienia biznesowe, m.in. za bardzo dynamiczny i efektywny rozwój. Przyznane tytuły są dla nas nagrodą za codzienną pracę i motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań.

Ledolux Poland Sp. zo.o. to:

  • Brylant Polskiej Gospodarki
  • Efektywna Firma
  • Gepard Biznesu
  • Mocna Firma Godna Zaufania 2019

Serdecznie dziękujemy za przyznane wyróżnienia – są one dla nas wyjątkowo ważne i motywujące do dalszej pracy i rozwoju naszej firmy.

Brylant Polskiej Gospodarki

Brylant Polskiej Gospodarki 2019

Sukces firmy to sukces każdego członka zespołu

Wyrazy wdzięczności składamy również wszystkim pracownikom firmy Ledolux Poland – dziękujemy za Wasze zaangażowanie, chęć ciągłego rozwoju, aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań – bez zgranego i ambitnego zespołu nie udałoby się osiągnąć tylu sukcesów.

Wraz z kolejnymi wyzwaniami i chęcią ciągłego rozwoju planujemy powiększać również nasz zespół. Jesteśmy otwarci na zgłoszenia ambitnych, zdecydowanych i ukierunkowanych na rozwój swoich karier osób, którym zależy na stałej pracy w solidnym przedsiębiorstwie.

Zachęcamy do aplikowania: LEDOLUX KARIERA

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu