Wybierz język:

Oświetlenie uliczne LED – realizacja w Rzeszowie

Od lat specjalizujemy się w montażu oraz modernizacji oświetlenia, w tym też ulicznego. Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy poprzez pracę przy licznych, zróżnicowanych realizacjach. W ostatnim czasie coraz więcej miast decyduje się właśnie na modernizację oświetlenia. Patrząc na to rosnące zainteresowanie, chcemy przedstawić realizację oświetlenia ulicznego, którą przeprowadziliśmy w stolicy rodzinnego Podkarpacia.

Coraz więcej miast decyduje się na modernizację oświetlenia ulicznego. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że:

  • Oświetlenie uliczne LED zapewnia bardzo dobrą jakość widzenia. Przeciwdziała zmęczeniu wzroku, co jest szczególnie ważne dla kierujących (wyższy poziom bezpieczeństwa).
  • Nasze oprawy oraz lampy uliczne LED są odporne na trudne warunki pracy. Zapewniają odpowiedni poziom szczelności oraz odporności na uderzenia. Wykazują też dużą wytrzymałość na wysokie i niskie temperatury, dzięki czemu idealnie sprawdzają się na otwartych przestrzeniach.
  • Tego typu lampy uliczne gwarantują także oszczędności w zużyciu energii, a tym samym obniżenie kosztów oświetlenia (wysokowydajna oprawa LED – 150 lm/W) pozwalają zredukować koszty zużycia energii elektrycznej o ponad 50%, w porównaniu z konwencjonalnymi źródłami światła.
  • Nasze oprawy uliczne są również stworzone w nowoczesnym designie, co według samych mieszkańców także ma znaczenie. Wpływają one na estetykę miasta.

 

Więcej naszych realizacji na stronie.

Jakie lampy uliczne LED zastosowaliśmy w Rzeszowie?

W Rzeszowie oświetliliśmy wiele dróg, w tym m.in. ulicę Żwirki i Wigury. Model lampy, jaki wykorzystaliśmy podczas prac w stolicy Podkarpacia to lampa uliczna LED PIKE J DOB. Nasze oprawy charakteryzują się tym, że:

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie.

Parametry techniczne – lampy uliczne LED PIKE J DOB

Moc [W] – 100.
Napięcie zasilania [V] – 85 – 265.
Strumień świetlny [lm] – 10000.
Temperatura barwowa światła [K] – 4000 – 5700.
Kąt świecenia [°] – 145 x 45.
Rodzaj LED – PROLIGHT.
Materiał – ALU / GLASS.
Stopień ochrony – IP66.
CRI > 75.
Wymiary [mm] – 600 x 300 x 100.
Gwarancja – 7 lat.

Oświetlenie uliczne w technologii DOB

Lampy uliczne wyposażone w technologię DOB charakteryzują się tym, że układ zasilania oraz źródło światła LED znajdują się na jednej płytce. To oznacza, że nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza. Takie rozwiązanie zwiększa żywotność produktu, a także zapewnia lepszą wydajność świetlną. Gwarantuje też sprawniejsze chłodzenie lampy. Technologia DOB wpływa również na zwiększenie bezpieczeństwa, głównie za sprawą tego, że zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przepięciowe i termiczne.

Oświetlenie uliczne w technologii DOB

Każdy podmiot (firma, galeria, miasto itp.) może łatwo wymienić lub zamontować nowe oświetlenie (nowe lampy uliczne). Firma Ledolux służy przy tym kompleksową pomocą. Oferujemy:

Co więcej, przypominamy o możliwości tańszego zakupu opraw oświetleniowych, z pomocą korzystnego finansowania. Dzięki niemu, Klienci mogą uzyskać nowe lampy uliczne, a zapłacą za nie dopiero w późniejszym czasie (najczęściej tego typu inwestycje spłacane są z oszczędności, jakie generuje modernizacja światła). Podstawowe metody finansowania to:

Szczegółowe informacje jak korzystnie kupić oprawy i lampy LED-owe w artykułach o finansowaniu ESCO oraz o korzyściach Białych Certyfikatów.