Wybierz język:

Oświetlenie uliczne LED – przykładowe realizacje

Jesteśmy producentem lamp ulicznych LED, cenionych na rynku za najwyższą jakość, oszczędność i bezpieczeństwo. Realizujemy mnóstwo zamówień, otrzymujemy liczne rekomendacje i opinie potwierdzające, że oprawy uliczne LED gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Nie tylko sprzedajemy inteligentne lampy uliczne, ale i oferujemy atrakcyjny pakiet usług:

  • tworzymy profesjonalne projekty oświetleń ulic – zarówno nowe inwestycje, jak i modernizacje starego oświetlenia. Sprawdź szczegóły
  • doradzamy w zakresie techniki oświetleniowej, dopasowujemy projekt i ofertę do oczekiwań i wymagań Klienta. Rozpoznajemy potrzeby (audyt), analizujemy i oceniamy w każdym aspekcie: technicznym, technologicznym i ekonomicznym oraz tworzymy kompleksową koncepcję oświetlenia.
  • oferujemy bardzo korzystne i elastyczne formy finansowania (odroczony termin płatności, kredyty i leasingi samofinansujące, ESCO czy zakup za gotówkę). Sprawdź

Lampy uliczne, inteligentne oprawy i naświetlacze

Obudowa wykonana z aluminium, z osłoną ze szkła hartowanego oraz układem soczewkowym z PC, o stopniu ochrony IP66. Diody LED marki Samsung, dające skuteczność świetlną oprawy ponad 140 lm/W. Zasilacz Ledolux DOB sterowalny w systemie analogowym 1-10 V z gwarancją minimum 7 lat. Gotowe do pracy z ZIG BEE, Bluetooth, WI-FI, GSM, PLC, Rabbit. Lampy uliczne do zastosowań profesjonalnych.

Sprawdź wszystkie lampy uliczne

Lampy uliczne Ledolux – nasze przykładowe realizacje

Oświetlenie ronda w Polańczyku
Oświetlenie Błonia Nad Sanem w Stalowej Woli
Oświetlenie ronda w Polańczyku
Oświetlenie skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli
Oświetlenie ronda w Polańczyku

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń