Oświetlenie LED baza wiedzy

Stale odpowiadamy na zapytania odnośnie do branży oświetleniowej. Tworzymy kolejne specjalistyczne artykuły o typach lamp i opraw, metodach oświetlenia konkretnych miejsc oraz formach finansowania modernizacji światła. Aby przekazywana przez nas wiedza mogła być komfortowo przyswajana stworzyliśmy również kilka prezentacji na portalu Slideshare. Dzięki temu każdy ma dostęp do podstawowych informacji, zawartych w formie grafik. Czego można się z nich dowiedzieć?

Nowoczesne oświetlenie – najważniejsze informacje na estetycznych grafikach

Prezentacje różnią się od rozbudowanych artykułów tym, że wyczerpują najważniejsze, podstawowe informacje z danego zagadnienia. Pierwsza z nich, „Ledolux – nowoczesne oświetlenie przemysłowe” jest ogólnym przedstawieniem naszej firmy. Informujemy w niej o miejscach, w których można zastosować nasze produkty. Przypominamy też o usługach, jakie oferujemy (projektowanie oświetlenia, sprzedaż inteligentnych opraw oświetleniowych itp.).

Można uzyskać z niej także wiedzę na temat możliwości finansowania modernizacji oświetlenia. Prezentacja umożliwia również poznanie korzyści, wynikających z zastosowania nowoczesnego oświetlenia LED. Są to przede wszystkim optymalizacja kosztów, dobry współczynnik oddawania barw oraz bezawaryjność systemów oświetleniowych.

Prezentacja „Ledolux – nowoczesne oświetlenie przemysłowe”

Druga z opublikowanych przez nas prezentacji dotyczy oświetlenia hal magazynowych. Przybliżamy w niej, czym powinien charakteryzować się dobry projekt oświetlenia pomieszczeń przemysłowych. Wskazujemy tu m.in. na wysoką jakość opraw oświetleniowych, równomierny rozkład światła oraz odpowiednie jego natężenie (zapobiega efektowi olśnienia). Prezentujemy także cechy nowoczesnego systemu oświetlenia hal przemysłowych i magazynowych LED. Prezentację kończy spis wszystkich certyfikatów, na które zapracowała nasza firma.

Prezentacja „Oświetlenie hal magazynowych”

Kolejny z opublikowanych przez nas plików dotyczy głównie innowacyjnej technologii DOB. Zaczęliśmy w niej od poinformowania o licznych korzyściach tego rozwiązania. Jest to przede wszystkim długa żywotność, bezawaryjność sprzętu, odporność na nagłe zmiany temperatur i wilgotności. Wspomnieliśmy również o możliwości zamontowania gniazda NEMA socket oraz o ruchomym uchwycie.

Zawarliśmy informację, co to właściwie jest oraz do czego służy system DOB. Zamieściliśmy również krótkie przedstawienie naszego flagowego produktu, wyposażonego w tę technologię, jakim jest lampa Pike J DOB. Warto poznać szczegóły tego systemu, tym bardziej że generuje on oszczędności rzędu 25-40%.

Prezentacja „Technologia DOB – innowacyjne rozwiązanie w oświetleniu”

W ostatniej, najnowszej prezentacji przedstawiliśmy nowe spojrzenie na naszą firmę. Jest ona powiązana z pierwszym materiałem, jaki opublikowaliśmy na portalu Slideshare. Stanowi jej uzupełnienie. Między innymi pokazuje szczegółowe obliczenia przewidywanych oszczędności, jakie mogą powstać po modernizacji oświetlenia. Prezentuje również prawdopodobny okres spłaty, a także jakie korzyści może przynieść sama modernizacja lamp. Może ona skutkować uzyskaniem przez dane przedsiębiorstwo wielu certyfikatów.

Prezentacja ,,Ledolux – polska fabryka oświetlenia”

Każda z prezentacji opatrzona jest w dane kontaktowe naszej firmy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie prezentacje można znaleźć na stronie.

Co jeszcze oferujemy? Wiedza oraz pomoc w realizacji oświetlenia

Zapewniamy swobodny dostęp do wiedzy naszych profesjonalistów. Oprócz udostępniania łatwo przyswajalnych informacji zapewniamy także profesjonalną pomoc w projektowaniu oświetlenia oraz pozyskiwania dofinansowań na modernizację lamp. Co oferujemy?

  • Nasi profesjonaliści przeprowadzą kompleksowy audyt oświetlenia danego przedsiębiorstwa.
  • Zawsze dokonujemy szczegółowej analizy technicznej, technologicznej i ekonomicznej w danym miejscu.
  • Doradzamy swoim Klientom, które modele lamp zakupić, jaką ich liczbę itp. Wszystko po to, aby zapewnić optymalne rozwiązania w oświetleniu hal, sklepów i biur.
  • W przypadku modernizacji istniejącego już oświetlenia przedstawiamy kalkulację prawdopodobnych oszczędności. Uwzględniamy przy tym stopę zwrotu.

Zachęcamy do współpracy. Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez nasz dział sprzedaży.

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu