Wybierz język:

Oświetlenie LED galerii i obiektów handlowych!

Ledolux Poland – polski producent lamp LED, przygotuje ofertę oświetlenia dla Twojego sklepu! Wypełnij formularz i uzyskaj odpowiedź w ciągu 1 dnia roboczego!

Zapewnij dobre oświetlenie powierzchni handlowej!

Oświetlenie LED marki LEDOLUX Poland, świetnie sprawdzi się w obiektach handlowych i galeriach.

Wybrane oprawy LEDOLUX Poland posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie bezpieczeństwa. Nasze produkty używane są w największych galeriach handlowych w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Dobierzemy odpowiednią moc i rodzaj oświetlenia.

Wypełnij formularz:

Kliknięcie przycisku “Wyślij zapytanie” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej przez LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wybierz sprawdzone oprawy

Sprawność świetlna wynosząca nawet 100 lm/W!
Sprawność świetlna wynosząca nawet 140 lm/W!
Sprawność świetlna wynosząca nawet 85 lm/W!

Realizacje

Stadion Słocina Arena

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie sportowe

Dzięki zastosowaniu lamp AREA LED o mocy ponad 150W, na boisku umiejscowionym na rzeszowskiej Słocinie, rozgrywki mogą się odbywać nawet w późnych godzinach wieczornych,

Gmina Mielec

Oświetlenie drogowe

Oprawy uliczne firmy LEDOLUX Poland oświetlają ul. Wolności w podkarpackim Mielcu. Program wymiany oświetlenia pozwolił gminie na znaczne oszczędności w wydatkach na oświetlenie miejskie.

Mielec

ul. Wolności
Zobacz realiację

Oświetlenie miejskie

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie uliczne

Oprawy PIKE J DOB przyjęły się również na głownych rzeszowskich arteriach, gdzie w ilości 4000 sztuk dbają o bezpieczeństwo pieszych i kierowców po zmierzchu,

Sieć sklepów spożywczo-handlowych

Oświetlenie handlowe

Zastosowanie opraw HERMES LOG N poprawiło prezentację produktów na półkach w znanej sieci sklepów z branży spożywczej. Oprawy świetlne sprawdziły sie w pomieszczeniach z małym dostępem naturalnego światła.

Skontaktuj się z nami!