Wybierz język:

Oświetlenie hal produkcyjnych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii DOB

Inteligentne oprawy i lampy przeznaczone do zakładów produkcyjnych i magazynów zostały idealnie dostosowane do trudnych warunków pracy. Jesteśmy polskim producentem oświetlenia przemysłowego LED, który wykorzystuje innowacyjną technologię DOB. To nowatorskie rozwiązanie jest dla Ciebie bardzo korzystne. Na czym polega i co dzięki niemu możesz zyskać – o tym w poniższym wpisie.

Na czym polega technologia DOB?

DOB (Driver On Board) ⇒ to nowatorska technologia zasilania bezpośredniego modułu świetlnego z diodami LED, bez używania dodatkowego zasilacza (układ zasilania oraz źródło światła LED znajduje się na jednej płytce).

Jakie korzyści daje technologia DOB?

Eliminacja zewnętrznego zasilacza z lampy ⇒ zwiększa jej żywotność i bezawaryjność.
Brak kondensatorów elektrolitycznych (najbardziej narażonych na warunki atmosferyczne) sprawia, że lampa jest trwalsza i bezawaryjna w zastosowaniu zewnętrznym (zwłaszcza przy dużych wahaniach temperatur i wilgotności).

Czym różni się sterowanie DOB od tradycyjnego sterowania prądem – czyli jak to wygląda od wewnątrz

Technologia DOB – poznaj ją bliżej przy pomocy prezentacji

Zawsze staramy się rzetelnie przekazywać posiadaną przez nas wiedzę. Z tego względu publikujemy ją w różnych formach i na zróżnicowanych portalach. Poznanie technologii DOB jest bardzo istotne z punktu widzenia zakupu oświetlenia. Dlatego stworzyliśmy rzeczową prezentację, która zawiera wszelkie szczegółowe informacje i definicje dotyczącego tego rozwiązania. Opatrzone są one dodatkowo ilustracjami, aby przyswajanie wiedzy było optymalnie wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas prezentacją.

Prezentacja „Technologia DOB – rewolucyjna technologia”

Oświetlenie przemysłowe od polskiego producenta – to jakość, pewność, oszczędność

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia przemysłowego LED. Doradzamy, dostarczamy, dzielimy się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem przez cały proces wymiany oświetlenia przemysłowego. Zapewniamy darmowe wsparcie projektowe.

Czytaj więcej ⇒oświetlenie przemysłowe producent ⇒