Wybierz język:

Specjalistyczne oświetlenie drogowe

Oświetlenie przejść dla pieszych

SPECJALISTYCZNE OŚWIETLENIE ULICZNE I DROGOWE

Oświetlenie dróg i ulic w technologii LED to niedaleka przyszłość większości miast i miasteczek. Oświetlenie LED niesie za sobą szereg korzyści, m.in. generowanie oszczędności rzędu kilkudziesięciu procent dzięki technologii wykorzystanej w oprawach LED. Dodatkowo, LED jest bezpieczniejszy dla środowiska naturalnego.

LEDOLUX POLAND w swojej ofercie posiada szereg opraw przeznaczonych specjalne do oświetlenia drogowego oraz oświetlenia przejść dla pieszych, wśród których szczególnie się wyróżnia seria LUXA DOB. Nasze oprawy oświetleniowe LUXA DOB posiadają doskonałe parametry świetlne, są odporne na wstrząsy i uderzenia oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Działają bezawaryjnie kilka lat. W odróżnieniu od tradycyjnego oświetlenia, cechuje je ponadprzeciętny czas pracy (nawet 100 tysięcy godzin, po czym nie gasną one jak zwykłe żarówki, a zmniejszają swoją jasność o ok. 30%), a dodatkowo wyróżnia ich nowoczesna technologia DOB, czyli zasilacz umieszczony bezpośrednio na płytce ledowej.

Oprawy i lampy uliczne LED świecą intensywnym i jasnym światłem, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Dla oświetlenia przejść dla pieszych polecamy oprawę LUXA DOB ZEBRA, która posiada specjalistyczną optykę dzięki której strumień światła jest skupiony w kierunku przejścia i nie oślepia kierowców.

Dodatkowym atutem stosowania opraw z serii LUXA DOB jest kompatybilność z inteligentnymi systemami sterowania oświetleniem drogowym np. Smart City, RABBIT. Oznacza to, że moc opraw oświetlających przejścia dla pieszych czy dróg możemy regulować w zależności np. od pory dnia czy natężenia ruchu. Stosowanie inteligentnego systemu oświetlenia przejść dla pieszych umożliwia generowanie dodatkowych oszczędności nawet do 70% w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

LAMPY ULICZNE LED ZALETY

Misją LEDOLUX POLAND jest wypracowywanie dla Klientów zysków z oszczędności na energii. Osiągamy to poprzez tworzenie profesjonalnych projektów oświetlenia przemysłowego z nowoczesną technologię LED. Produkujemy najwyższej jakości produktów, które wyróżnia energooszczędność, ekologiczność, długa żywotność i różnorodność.
Bezawaryjna praca przez kilka lat, długa żywotność
Solidne, trwałe, odporne obudowy
Pełna jaskrawość i intensywność w kilka mikrosekund
Minimalne koszty utrzymania i konserwacji
Szybki zwrot inwestycji
Niewielki pobór mocy – mniejsze zużycie energii elektrycznej
Estetyczny wygląd poprawiający wizerunek miasta
Szerokie zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach

OŚWIETLENIE PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH: PORÓWNANIE ZWYKLEJ LAMPY I LAMPY LED

Sprawdź, jakie korzyści niematerialne daje nowoczesna oprawa LUXA DOB ZEBRA w zestawieniu z klasyczną oprawą drogową wyposażoną w oświetlenie sodowe.

Wady klasycznej oprawy drogowej

Zalety nowoczesnej oprawy LED

Oświetlenie dla bezpieczeństwa pieszych

System oświetleniowy przejść dla pieszych LUXA DOB ZEBRA został zaprojektowany w celu osiągnięcia najwyższego poziomu bezpieczeństwa pieszych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Opracowaliśmy te oprawy stosując dedykowaną optykę. LUXA DOB ZEBRA zapewnia bardzo dobry kontrast między osobą a otoczeniem, zapewniając wysoki poziom oświetlenia zgodnego z wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury o organizacji bezpiecznego ruchu pieszych.

Oprawy z serii LUXA DOB to ekonomiczne produkty, w których została poprawiona efektywność energetyczna. Głównym ich atutem jest zdecydowanie niższe zużycie energii elektrycznej, co przekłada się bezpośrednio na obniżenie kosztów związanych z oświetleniem przejść dla pieszych czy dróg. Instalacja inteligentnego systemu oświetlenia opartego na technologii LED i protokole DALI umożliwia generowanie oszczędności rzędu nawet 70%.

Lampy uliczne od producenta - zainwestuj w najlepszą jakość od LEDOLUX POLAND

Jesteśmy wiodącym polskim producentem opraw oświetleniowych LED opartych na nowoczesnych technologiach, produkowanych z komponentów najwyższej jakości. Nasze produkty są niezawodne, gwarantują oszczędność i bezpieczeństwo. Oferujemy nie tylko sprzedaż lamp ulicznych, ale również profesjonalne projekty oświetlenia ulic, dróg i wszystkich innych przestrzeni publicznych. Naszym Klientom proponujemy bardzo korzystne i elastyczne formy finansowania oświetlenia ulicznego, zarówno nowych inwestycji, jak i modernizacji – wymiany starych, przestarzałych systemów oświetleniowych na nowe.

Audyty i doradztwo dokładne rozpoznanie potrzeb i możliwości

Ocena inwestycji
pod kątem technologicznym
i ekonomicznym

Kompleksowa koncepcja i profesjonalny projekt

Montaż systemów
oświetlenia ulic, sprzedaż
lamp ulicznych LED

Oświetlenie ulic i przestrzeni publicznych - finansowanie inwestycji

Naszym Klientom oferujemy bardzo korzystne formy finansowania oświetlenia ulicznego, tj. elastyczne kredyty, ESCO, Białe Certyfikaty lub leasingi, dzięki którym przedsiębiorstwa lub samorządy inwestują w nowoczesną technologię w bardzo atrakcyjnej cenie. Świadczymy profesjonalne usługi i pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego do przeprowadzenia modernizacji oświetlenia, zapewniającego większą efektywność pracy.

OPRAWY ULICZNE LED

Sprawdź nasze pozostałe lampy do zastosowań drogowych

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych w zgodzie ze SMART CITY

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.
Oprawa dedykowana do oświetlania przejść dla pieszych. Posiada podwójne asymetryczne soczewki oraz zasilacz wykonany w technologii DOB.
Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologi DOB.