Wybierz język:

Oświetlenie drogowe

SPECJALISTYCZNE OŚWIETLENIE DROGOWE

Oświetlenie LED niesie za sobą szereg korzyści: oprócz znanej zalety w postaci oszczędności, oprawy uliczne LED mają dłuższą żywotność w porównaniu do konwencjonalnych źródeł światła, świecą intensywnym i jasnym światłem, co jest znaczną przewagą, jeżeli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.

LEDOLUX POLAND w swojej ofercie posiada szereg opraw przeznaczonych specjalne do oświetlenia drogowego oraz oświetlenia przejść dla pieszych. Są to produkty oświetleniowe przygotowane do różnych warunków atmosferycznych oraz odporne na wstrząsy i uderzenia.

Nasze oprawy oświetleniowe LUXA DOB posiadają doskonałe parametry świetlne i idealnie nadają się do oświetlenia zarówno dróg z dużym ruchem, jak i ulic w niewielkich miejscowościach.

Dla oświetlenia przejść dla pieszych stworzyliśmy dedykowaną oprawę LUXA DOB ZEBRA, która posiada specjalistyczną optykę dzięki której strumień światła jest skupiony w kierunku przejścia i nie oślepia kierowców.

Dodatkowym atutem stosowania opraw z serii LUXA DOB jest kompatybilność z inteligentnymi systemami sterowania oświetleniem drogowym. Stosowanie inteligentnego systemu oświetlenia przejść dla pieszych umożliwia generowanie dodatkowych oszczędności nawet do 70% w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.
Oprawa dedykowana do oświetlania przejść dla pieszych. Posiada podwójne asymetryczne soczewki oraz zasilacz wykonany w technologii DOB.
Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologi DOB.

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.

Rządowy fundusz rozwoju dróg - zatwierdzono środki

Dofinansowanie 1780 zadań dotyczących budowy, przebudowy lub remontu dróg gminnych i powiatowych w całej Polsce o łącznej długości 2,8 tys. km zostało zatwierdzone. W ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zarządcy dróg powiatowych i gminnych wsparcie uzyska 538 zadań powiatowych oraz 1 242 zadań gminnych. W tym roku dofinansowanie może wynieść nawet do 80 proc. wartości zadania! Dofinansowanie może być udzielone zarówno na wykonanie dokumentacji projektowej, jak i wykonanie robót budowlanych oraz innych prac w pasie drogowym, służących poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych.

Źródło: https://www.gov.pl/web/premier/3-mld-zl-z-rzadowego-funduszu-rozwoju-drog-na-lokalne-inwestycje–nabory-rozstrzygniete

Masz pytania?

Nasi Doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z dofinansowaniem gwarantowanym przez Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg.

Zalety opraw LED od LEDOLUX POLAND

Bezawaryjna praca, długa żywotność
Solidne, trwałe, odporne obudowy
Pełna jaskrawość i intensywność w kilka mikrosekund
Minimalne koszty utrzymania i konserwacji
Szybki zwrot inwestycji
Mniejsze zużycie energii elektrycznej
Estetyczny wygląd poprawiający wizerunek miasta
Szerokie zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach

OŚWIETLENIE DRÓG I ULIC – ZAINWESTUJ W NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ OD LEDOLUX POLAND

LEDOLUX POLAND to wiodący polski producent opraw oświetleniowych LED. Nasze produkty są oparte na nowoczesnych technologiach i produkowane z komponentów najwyższej jakości. Nasze oprawy LED są niezawodne, gwarantują oszczędność i bezpieczeństwo. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego oświetlenia: doradzamy, analizujemy każdą sytuację indywidulnie, przygotowujemy profesjonalne projekty oświetleniowe. Dodatkowo, oferujemy korzystne i elastyczne formy finansowania zarówno nowej inwestycji, jak i modernizacji starego oświetlenia.
Doradztwo i analiza – dokładne rozpoznanie potrzeb i możliwości
Ocena inwestycji pod kątem technologicznym i ekonomicznym
Kompleksowa koncepcja i profesjonalny projekt
Fabryczne ceny