Wybierz język:

Oprawy oświetlenia ulicznego LED

Polskie, unikalne rozwiązania opraw specjalnie dedykowanych do oświetlania dróg, ulic i parków. Rekomendujemy lampy uliczne Ledolux DOB. Zobacz jakie mają zalety i jakie osiągniesz korzyści – pokażemy Ci porównanie naszych produktów z innymi DOB.

Innowacyjne zasilanie DOB (Driver On Board) bezpośrednio w płytce LED

Rozwiązanie to nie posiada elementów elektronicznych biernych, przez co jest znacznie mniej narażone na uszkodzenia i degradacje.

Lampy uliczne z antyrefleksyjnym szkłem

Funkcje dyfuzora w oprawie pełni szkło hartowane z powłoką anty-refleksyjną o wysokiej trwałości i wytrzymałości termicznej. Polska technologia uszlachetniania szkła, pozwala na redukcję odbić w szkle, zwiększając przepuszczalność światła do 98%.

Innowacyjne soczewki

Wysoko przepuszczalne soczewki z samodostosowującym się koloidem. Soczewki dostępne są w różnych wariantach rozsyłu światła, dopasowanego do oświetlanej powierzchni. Gdy światło przechodzi przez powierzchnie o różnym współczynniku załamania, następuję częściowe odbicie strumienia świetlnego. Poprzez ograniczenie odbicia światła wewnątrz soczewki możemy znacznie zwiększyć jej przepuszczalność światła.

Komfortowa budowa

Możliwość bezpośredniego sterowania

Oprawa PIKE J DOB posiada możliwość bezpośredniego sterowania 1-10V znajdującego się na płytce zasilacza pozwalającego płynną zmianę strumienia oprawy przy niezmienionym współczynniku mocy. Oprawa umożliwia pracę z bezprzewodowymi interfejsami sterownia takimi jak ZigBee, Bluetooth, WI-FI, GSM czy PLC dzięki dodatkowemu miejscu wewnątrz obudowy.

Ledolux SLCS . (Smart Lighting Control System)

System składa się z wielofunkcjonalnego gateway’a działającego w sieci za pomocą Ethernet’u lub karty SIM oraz kontrolerów umieszczonych w oprawach. Komunikacja w systemie oparta jest na protokole Zigbee, który tworzy między urządzeniami siatkę mesh pozwalającą na zbudowanie systemów na dużych odległościach.

Do sterowania systemem służy aplikacja www SLCS umożliwiająca płynnie sterowanie wybranymi oprawami wraz z tworzeniem scenariuszy działań.

MOŻLIWOŚCI

Wszystkie nasze lampy uliczne uwzględniają specyfikę naszego klimatu, cechuje je wysoka odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. A ich obsługa ogranicza się jedynie do utrzymania ich obudów w czystości.

Chcesz jeszcze o coś zapytać – śmiało

Jesteśmy do Twojej dyspozycji