Wybierz język:

Oprawy hermetyczne LED

Wodoszczelne i wyjątkowo odporne oprawy hermetyczne LED znajdują szerokie zastosowanie w oświetleniu przemysłowym i sklepowym. Stosuje się je w oświetleniu hal, magazynów, powierzchni handlowych oraz – ze względu na dużą odporność na pył – w garażach, parkingach czy piwnicach.

Wysokiej jakości oprawy hermetyczne są bezpieczne dla zdrowia konsumenta, spełniają przepisy ochrony środowiska i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty obowiązujące w Unii Europejskiej.

Oprawy hermetyczne LED sklep

W naszym sklepie znajdziesz oprawy hermetyczne LED:

  • Hermes DOB – posiadają zasilacz zintegrowany z płytką (DOB – Driver on Board) i obudowy wykonane jest z aluminium, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dyfuzor wykonany jest z poliwęglanu (PC) o kącie rozsyłu 120°. Wykorzystane diody firmy SAMSUNG.
  • Hermes LOB – ze zintegrowanym z płytką zasilaczem, o bardzo wysokich parametrach świetlnych (ok. 120 lm/W), szerokim kącie rozsyłu światła.
  • Premium – obudowa wykonana z poliwęglanu (PC), odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ warunków atmosferycznych. Dyfuzor wykonany z poliwęglanu (PC) o kącie rozsyłu  120°. Przeznaczona do świetlówek o długości: 60 cm, 120 cm lub 150 cm. Zastosowane nierdzewne klamry.
  • Standard – Obudowa wykonana z najwyższej jakości materiałów (ABS), odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ warunków atmosferycznych. Dyfuzor wykonany z poliwęglanu (PC) o kącie rozsyłu  120°. Przeznaczona do świetlówek o długości: 60 cm, 120 cm, 150cm.

Przejdź do sklepu: OPRAWY HERMETYCZNE SKLEP

Oprawa hermetyczna Premium
Oprawa hermetyczna Standard