Wybierz język:

Oprawa Orbit do hal produkcyjnych i magazynowych

W ofercie firmy Ledolux znaleźć można najwyższej jakości oprawy przemysłowe, które znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynowych i wszelkich innych pomieszczeniach w zakładach pracy, w których niezbędne jest użycie produktów posiadających najwyższe parametry techniczne.

Oprawy hermetyczne Ledolux mają bardzo wysoką odporność, pracują bezawaryjnie nawet w bardzo trudnych warunkach (tj. wysoka wilgotność powietrza, skrajne temperatury) oraz w miejscach narażonych na silne drgania lub wstrząsy. Oprawy są antykorozyjne, wodoszczelne i pyłoszczelne. Szczególnie polecana jest oprawa Orbit – szczegóły poniżej.

Zastosowanie innowacyjnego systemu oświetleniowego w hali produkcyjnej lub magazynie pozwala nie tylko zapewnić optymalne warunki do pracy i wysoką jakość oświetlenia, ale również znacznie obniżyć koszty związane z rachunkami za energię elektryczną. Lampy LED przynoszą realne oszczędności – niski pobór prądu sprawia, że inwestycja zwraca się w bardzo krótkim czasie.

Nowoczesne oprawy LED są zbudowane z bezpiecznych materiałów, które nie zawierają toksycznych związków. Pozwalaną na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Należy pamiętać, że hale produkcyjne i magazynowe podlegają konkretnym przepisom kodeksu pracy (określonym w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej) oraz polskim normom odnoszącym się do oświetlenia elektrycznego w pomieszczeniach pracy (PN-EN 12665:2008, PN-EN 12464-1:2004). W szczególnych rodzajach działalności obowiązują również inne przepisy związane z różnymi parametrami, takimi jak rozkład luminacji i kierunkowość światła, natężenie, olśnienie, oddawanie barw czy migotanie. Wszystko to ma na celu zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i zwiększać wydajność osób pracujących w danej przestrzeni. Ponadto oświetlenie nie może w żaden sposób wpływać na stan towaru i rzeczy znajdujących się w hali, a więc generować jak najmniejszą ilość ciepła.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady – skontaktuj się z nami. Nie tylko dostarczamy nowoczesne oprawy przemysłowe, ale również oferujemy projekty systemów oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych. Porozmawiaj z przedstawicielem firmy Ledolux. Zadzwoń, napisz lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Inteligentna oprawa ORBIT do zastosowań profesjonalnych

Wysoką jakość opraw Orbit do hal magazynowych i produkcyjnych potwierdzają certyfikaty, które obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Produkty Ledolux są bezpieczne dla środowiska i zdrowia, zapewniają odpowiednie warunki, dopasowane do wymogów danej powierzchni.

Inteligentna Oprawa LED 1-10 V
Rysunek techniczny i fotometria oprawy Orbit