Wybierz język:

Oprawa LED PIKE J DOB nagrodzona na targach światło 2020

Z wielką przyjemnością chwalimy się sukcesem – nasza oprawa uliczna Pike J DOB została doceniona, wyróżniona i nagrodzona w konkursie towarzyszącemu Międzynarodowym Targom Światło 2020! To dla nas duży powód do dumy i radości – nasza oprawa znalazła się wśród najlepszych produktów, wyrobów i innowacyjnych technologii.

Podczas tegorocznego konkursu eksperci oceniali głównie funkcjonalność rozwiązań pod względem technicznym, wzorniczym, innowacyjnym i użytkowym. Brali pod uwagę również poziom parametrów eksploatacyjnych i estetykę, staranność wykonania produktów biorących udział w rywalizacji. Nasza oprawa uliczna Pike J DOB zajęła III miejsce w kategorii oświetlenie zewnętrzne.

Pike J DOB – produkt nagrodzony w kategorii oświetlenie zewnętrzne

Pike J DOB, czyli nagrodzona oprawa uliczna Ledolux, to innowacyjny produkt, który wyróżniają zarówno parametry, jak i jakość wykonania. Trwałość i niska waga oprawy Pike wiąże się z zastosowaniem wysokociśnieniowego odlewu z aluminium, który zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła, bez konieczności użycia ciężkich materiałów. Cały korpus jest zabezpieczony przed korozją – posiada powłokę samoczyszczącą, jest malowany proszkowo. Dyfuzor wykonany jest ze szkła hartowanego i posiada możliwość uszlachetnienia o funkcję antyrefleksyjną.

Oprawa PIKE J DOB przeznaczona jest do oświetlenia ulic i parków oraz terenów zewnętrznych. Oprawy LED mają wysoką skuteczność świetlną, odporność na wstrząsy, trwałość, doskonałe oddawanie barw.

Dowiedz się więcej: OPRAWA ULICZNA PIKE J DOB>>

Prelekcja p. Artura Rozmusa podczas Targów ŚWIATŁO 2020

Podczas tegorocznej edycji Targów ŚWIATŁO swoją prelekcję wygłosił p. Artur Rozmus, prezes firmy Ledolux Poland. Jego wystąpienie na temat „Energooszczędne rozwiązania oświetlenia ulicznego wykorzystujące innowacyjną technologię zasilania lamp LED” cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie.

W imieniu p. Artura Rozmusa oraz całego zespołu firmy Ledolux serdecznie dziękujemy wszystkim widzom za udział w spotkaniu oraz za owocną, interesującą wymianę zdań podczas całego wydarzenia. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok, na kolejnej edycji Targów Światło, z nowymi, ciekawymi tematami do omówienia związanymi z branżą oświetleniową.

Targi ŚWIATŁO – międzynarodowa impreza poświęcona branży oświetleniowej

Targi Światło to impreza, która na stałe jest już zapisana w kalendarzu wydarzeń branżowych zarówno polskich, jak i europejskich. Podczas trzech dni prezentowane są najnowsze produkty i technologie, odbywają się prelekcje, szkolenia i konferencje o najnowszych trendach w branży. Międzynarodowe Targi Światło to coroczne miejsce spotkań architektów, projektantów, inwestorów, władz samorządowych oraz producentów i dystrybutorów z całego świata.

Tegoroczna edycja Targów Światło również okazała się rewelacyjnym wydarzeniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim rozmówcom i gościom naszego stoiska. Składamy wyrazy uznania również organizatorom (Agencji SOMA) za świetne przeprowadzenie imprezy i bardzo pozytywną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu nowych znajomości i kontaktów biznesowych.