Wybierz język:

Nowoczesne naświetlacze LED

Naświetlacze LED to typowe i bardzo popularne oświetlenie zewnętrze. Ich główną zaletą jest o wiele niższym zużyciem energii niż tradycyjne oprawy oświetleniowe czy halogeny. Mają szerokie zastosowanie, mogą być montowane w halach i magazynach oraz na zewnątrz budynków (ich obudowy mają ponadprzeciętną odporność na niekorzystne warunki). Dowiedz się więcej, poznaj dwa nowoczesne naświetlacze LED: AREA LED i FLOOD DOB.

Zalety nowoczesnych naświetlaczy LED

Inteligentny naświetlacz LED AREA LED

Nowoczesny naświetlacz LED wyposażony został w interfejs sterowania 1-10V. Bardzo dobrze oddaje ciepło (za sprawą doskonale zaprojektowanego radiatora). Posiada dyfuzor z polipropylenu, który jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz markowy zasilacz Meanwell (wewnątrz obudowy). Dostępne modele: 100W (112 diod) i 200W (224 diody)

Naświetlacz LED AREA LED:

  • obudowa wykonana z aluminium pokrytego powłoką elektrostatyczną,
  • nierdzewne śruby,
  • dostępny również w wersji z czujnikiem ruchu,
  • do użytku na zewnątrz i wewnątrz (do zastosowań profesjonalnych).
Inteligentny naświetlacz LED AREA LED – kliknij i poznaj szczegóły
Fotometria naświetlacza LED AREA LED

Naświetlacz LED FLOOD DOB

Inteligentny naświetlacz ze zintegrowanymi modułami LED i zintegrowanym na płytce pcb zasilaczem DOB (Driver On Board). Posiada wbudowany dyfuzor ze szkła (przejrzystego, hartowanego) o kącie rozsyłu 120O. Obudowa naświetlacza LED FLOOD DOB pełni funkcję radiatora, zbudowana jest z najwyższej jakości aluminium i jest dostępna w dwóch wersjach. Diody markowe, firmy Lumileds (dawniej Philips).

Naświetlacz Flood DOB – kliknij i poznaj szczegóły
Fotometria naświetlacz FLOOD DOB