Wybierz język:

6 grudnia 2023 r. przyniósł kolejną nagrodę dla LEDOLUX Poland!

6 grudnia 2023 r. Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis w Jasionce - wręczenie nagrody "Innowator Podkarpacia"

Bieżący kwartał obfituje w doniosłe dla naszej społeczności wydarzenia. Zbieramy bogate żniwo pracy na rzecz rozwoju oświetlenia LED. Po wyróżnieniach dla lampy LUXA DOB na targach bielskich oraz jako najlepszego produktu Podkarpacia, a także nagrodzie dla LEDOLUX w kategorii „Firma pięciolecia” – tym razem doceniona została nasza unikatowa w skali Europy technologia Driver-On-Board! Firma LEDOLUX Poland Sp. z o. o. otrzymała nagrodę “Innowator Podkarpacia”.

Obejrzyj krótką relację z wydarzenia:

Konkurs organizowany po raz dwudziesty czwarty przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., pod Honorowym Patronatem  Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej, jest przeznaczony dla przedsiębiorstw odnoszących sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań (produktów, usług, technologii czy procesów). Niezmiennie cele konkursu to m.in. promocja innowacyjności w działalności gospodarczej i zachęcanie firm do poszukiwania nowych rozwiązań. Kapituła konkursu, jak zwykle, składała się z ekspertów z różnych dziedzin, którzy wyłonili laureatów, dokonując w formie audytu technologicznego wizytacji przedsiębiorstw kwalifikowanych w dwuetapowym procesie oceny. Laureaci mogą poszczycić się honorowym tytułem “Innowatora Podkarpacia”. Od teraz to zaszczytne miano może nosić LEDOLUX Poland Sp. z o. o., za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

Dziś już dziesiątki tysięcy opraw ledowych wykonanych w oparciu o technologię DOB rozświetlają ulice, parki, skwery i obiekty w kraju i za granicą. Systematycznie rośnie grono inwestorów publicznych, prywatnych, a także ekspertów widzących w naszych oprawach urzeczywistnienie nowoczesności i wyznacznik trendów oświetlenia na następne lata.

Wyeliminowanie osobnego zasilacza – bądź co bądź komponentu narażonego na zmienne warunki pracy, a przez to często ulegającego awariom – i zastąpienie go niezawodną technologią DOB to krok milowy w rozwoju oświetlenia LED w zastosowaniach publicznych, ale i komercyjnych (więcej o przewagach DOB znajdziesz tutaj)

Niezmiernie cieszy nas, że ten fakt jest coraz szerzej zauważany, przyspieszając to, co nieuchronne, czyli kolejny postęp w dziedzinie oświetlenia ledowego.

Poznaj lampe LUXA DOB wykorzystującą nagrodzoną technologie:

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.