Forum Europa - Ukraina

Z wielką przyjemnością informujemy, że wzięliśmy udział wspaniałym wydarzeniu, jakim są Targi Wschodnie, będące częścią XI Forum Europa – Ukraina, odbywającego się w dniach 13 – 14 marca 2018 roku, tradycyjnie w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. To wielka impreza międzynarodowa, organizowana od 2007 roku, dająca świetne warunki nie tylko do nawiązania kontaktów handlowych i promocji firmy, ale również wymiany doświadczeń i zyskania solidnych partnerów biznesowych.

II Targi Wschodnie w Jasionce to okazja do spotkań i rozmów z przedstawicielami administracji i biznesu z naszej branży oraz poszerzenia współpracy biznesowej. W tym kluczowym wydarzeniu organizowanym przez Instytut Studiów Wschodnich goście mają możliwość uczestnictwa w ponad 40 panelach dyskusyjnych poświęconych gospodarce, ekonomii, polityce i życiu społecznemu.

Ledolux Poland – zapraszamy na stanowisko nr 77

W wydarzeniu wzięło udział ponad 1000 osób z niemal 30 krajów, w tym nasi przedstawiciele, którzy zaprezentowali flagowe produkty firmy Ledolux Poland oraz innowacyjną technologię DOB (Driver on Board). Na naszym stoisku wystawiliśmy nowoczesne oprawy oświetleniowe LED i nowe produkty, które wprowadzamy na rynek.

Stoisko LEDOLUX Poland na Targach Wschodnich

Stoisko LEDOLUX - Forum Europa-Ukraina

LEDOLUX Polska

Stoisko LEDOLUX Polska

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu