Axon Media 2018

Z wielką przyjemnością przedstawiamy fotorelację z Konferencji Energia i Media Techniczne w Zakładach Produkcyjnych Axon Media, która odbyła się 27 września 2018 roku w Łodzi. Nasi przedstawiciele mieli możliwość zaprezentowania opraw oświetleniowych LED z nowej linii produktowej oraz omówienia dodatkowych sposobów ograniczania zużycia energii, np. nowoczesnych systemów sterowania oświetleniem.

Rozmawiając z gośćmi, którzy odwiedzili nasze stoisko, zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie tematami związanymi ze sposobami na redukcję zużycia energii elektrycznej w zakładach produkcyjnych, halach i magazynach. W związku z zapowiadanymi na kolejny rok znacznymi podwyżkami cen prądu, przedstawialiśmy najlepsze rozwiązania i wskazywaliśmy realne możliwości redukcji kosztów za energię elektryczną, a prezentowane przez nas oprawy LED i systemy sterowania oświetleniem spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i uznaniem

Dowiedz się więcej o podwyżkach cen prądu w 2019: https://ledolux.pl/podwyzki-pradu-2019-prognozy-staja-sie-faktem/

Największe zainteresowanie budziły prezentowane przez nas nowoczesne oprawy oświetleniowe LED, m.in. Orbis, Area LED 300W czy PIKE DOB. Są to produkty najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane z myślą o wysokich halach produkcyjnych i magazynowych (do zastosowań profesjonalnych).

Oprawy przemysłowe LED

Nowoczesne oprawy przemysłowe LED oparte na innowacyjnej technologii

ORBISAREA LEDFLOOD DOB

Konferencja Energia i Media Techniczne w Zakładach Produkcyjnych Łódź 2018 – fotorelacja

Stoisko Ledolux na targach

Ledolux Polska stoisko

Ledolux Polska stoisko

Ledolux Polska stoisko

Ledolux Polska stoisko

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu