Wybierz język:

LEDOLUX POLAND z dwiema prestiżowymi nagrodami!

25 października 2023 r., Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce - wręczenie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „NAJLEPSZE PRODUKTY”

25 października 2023 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa miała zwieńczenie XXII edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Uroczysta Gala, będąca rokrocznie Finałem Konkursu, to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych regionu. Nobilitacją i znakomitą okazją do promocji firmy jest już samo znalezienie się w gronie nominowanych – pośród najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia. Nad tegoroczną edycją Konkursu i Galą Patronat Honorowy objęli Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Niezmiennie celem Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” pozostaje wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu.

Po wielkim sukcesie lampy ulicznej LUXA DOB na targach ENERGETAB 2023 w Bielsku-Białej (więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj), tym razem zyskała ona uznanie w oczach kapituły 22. Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”, zdobywając laur w kategorii „NAJLEPSZE PRODUKTY”! Poddana szczegółowej ocenie ekspertów, skonstruowana w oparciu o unikalną w skali Europy technologię Driver-On-Board, oprawa LUXA DOB po raz kolejny zachwyciła swoją jakością, innowacyjnością i ergonomią.

LUXA DOB, jako flagowy produkt marki LEDOLUX, miała niebagatelny udział w wynikach firmy i obraniu właściwego kierunku rozwoju. Nasza dążność do perfekcji oraz nieustanne wysiłki na rzecz optymalizacji oświetlenia LED – zarówno ulicznego, sportowego, jak i przemysłowego – zostały dostrzeżone i docenione przez fachowców, co zaowocowało przyznaniem specjalnej nagrody w kategorii „FIRMA PIĘCIOLECIA”! To zaszczytne miano przysłuży się ugruntowaniu roli LEDOLUX Poland Sp. z o. o. jako firmy o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym.

Serdecznie dziękujemy Szanownym Członkom Kapituły Konkursowej, Patronom, przedstawicielom władz Województwa Podkarpackiego, a wszystkim laureatom gratulujemy, życząc powodzenia w samorealizacji oraz w promocji regionu.

Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą w kategorii „FIRMA PIĘCIOLECIA” z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego, Władysława Ortyla, odbiera prezes LEDOLUX Poland Sp. z o. o., Artur Rozmus

To ogromny zaszczyt stać się biznesową chlubą Podkarpacia – a jednocześnie wielkie zobowiązanie, któremu społeczność LEDOLUX Poland podoła, utrzymując kurs dynamicznego rozwoju i wyznaczając nowe trendy w dziedzinie oświetlenia publicznego.

Dowiedz się więcej o technologii DOB / o oprawie ulicznej LUXA DOB

Oprawa dedykowana do oświetlania dróg, ulic, parków, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Zasilacz wykonany w technologii DOB.