Wybierz język:

Ledolux Poland na targach PKB 2024 w Arłamowie

Ledolux podczas PKB 2024
Stoisko Ledolux POLAND na targach organizowanych przez Podkarpacki Klubu Biznesu
W dniu 15 czerwca 2024 roku firma Ledolux miała przyjemność uczestniczyć w prestiżowych targach PKB (Podkarpacki Klub Biznesu 2024), które odbyły się w miejscowości Arłamów. Była to doskonała okazja do zaprezentowania naszych najnowszych produktów oraz technologii w zakresie oświetlenia LED.
 
Na naszym stanowisku mogli Państwo zobaczyć najnowsze modele lamp przemysłowych, oświetlenia ulicznego oraz energooszczędne rozwiązania dla biur. Nasz zespół ekspertów udzielał szczegółowych informacji na temat prezentowanych technologii oferując profesjonalne doradztwo.
 
Udział w targach PKB 2024 dał nam możliwość nawiązania wielu wartościowych kontaktów biznesowych, które z pewnością zaowocują przyszłymi współpracami . Spotkania z innymi wystawcami oraz uczestnikami targów dostarczyły nam inspiracji i pomysłów na dalszy rozwój naszych produktów.
 
Serdecznie dziękujemy organizatorom targów PKB za doskonałą organizację oraz stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń. Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko – Wasze zainteresowanie i pozytywne opinie są dla nas największą nagrodą.
 
Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje targów PKB i już teraz zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami oświetleniowymi.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć naszego stoiska podczas targów PKB 2024