Wybierz język:

LEDOLUX na targach Bielskich ENERGETAB 2023

36 Energetyczne targi Bielskie ENERGETAB

Od wielu już lat Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB cieszą się renomą i niesłabnącym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających. Przed nami kolejna, już 36. edycja targów – ENERGETAB 2023, które odbędą się w dniach od 12–14 września 2023 r.

To okazja do unikalnej interakcji pomiędzy producentami urządzeń a przedstawicielami energetyki, samorządów, firm wykonawczych, instytutów branżowych, klastrów energii etc. W dobie transformacji energetycznej ważną rolę odgrywa energooszczędne oświetlenie przemysłowe i drogowe, a związane z tym wybrane zagadnienia, w panelu konferencyjnym, poruszy m. in. Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

O wysokim prestiżu międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2023 świadczy objęcie ich honorowymi patronatami przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Aktywów Państwowych oraz Marszałka Województwa Śląskiego i Prezydenta Bielska-Białej.

Jak informują Organizatorzy, w tym roku swój akces do wydarzenia zgłosiło blisko pół tysiąca wystawców z kraju i zagranicy. Wśród nich nie mogło zabraknąć marki LEDOLUX! Spotkać się z nami będzie można w pawilonie O przy stoisku 15.

Wejście na targi ENERGETAB 2023 nie wiąże się z żadnymi kosztami. Serdecznie zapraszamy do odbycia inspirujących rozmów przy filiżance kawy z naszymi specjalistami. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z ofertą LEDOLUX, a także do wymiany wiedzy i spostrzeżeń oraz nawiązania nowych kontaktów i współpracy.

Kiedy:
12-14 września 2023

Gdzie:
al. Armii Krajowej 220
Bielsko-Biała,
Pawilon O, stoisko 15

Pobierz mapę obiektu w formie PDF

Na ENERGETAB 2023 przy stoisku LEDOLUX zobaczą Państwo:

Do zobaczenia na ENERGETAB 2023!