Wybierz język:

LEDOLUX na targach Bielskich ENERGETAB 2022

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB – to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W tym roku będzie to już 35. Edycja Targów Bielskich! Tradycyjnie, odbędą się one w Bielsku-Białej, w dniach 13-15 września.

Targi te stały się forum wymiany wiedzy praktycznych, spostrzeżeń i rozmów o aktualnej sytuacji i przewidywanych kierunkach rozwoju branży czy wdrażanych innowacjach. Wśród ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców zaprezentuje też swoją ofertę Ledolux – odwiedzić nas będzie można w hali G przy stoisku 24.

Kiedy:
13-15 września 2022

Gdzie:
al. Armii Krajowej 220
Bielsko-Biała,
Hala G, stoisko 24

Na ENERGETAB 2022 przy stoisku Ledolux zobaczycie:

Oprócz tego będą mieli Państwo możliwość porozmawiać przy filiżance kawy z naszymi specjalistami oraz projektantami oświetlenia i dowiedzieć się od nich więcej nt. najnowszych technologii w branży.

Wejście na targi ENERGETAB 2022 nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, a w szczególności projektantów oraz instalatorów oświetlenia – będzie to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnej wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów do możliwej współpracy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na ENERGETAB 2022!