fbpx

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB – to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W tym roku będzie to już 35. Edycja Targów Bielskich! Tradycyjnie, odbędą się one w Bielsku-Białej, w dniach 13-15 września.

Targi te stały się forum wymiany wiedzy praktycznych, spostrzeżeń i rozmów o aktualnej sytuacji i przewidywanych kierunkach rozwoju branży czy wdrażanych innowacjach. Wśród ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców zaprezentuje też swoją ofertę Ledolux – odwiedzić nas będzie można w hali G przy stoisku 24.

Ledolux_Energetab_2022

 
 

Kiedy:

Gdzie:

 
 
 
 
 

Na ENERGETAB 2022 przy stoisku Ledolux zobaczycie:

– najnowszą ofertę katalogową oświetlenia LED;

– nasze TOP-oprawy w rzeczywistości: można będzie przejrzeć się im z bliska, porównać do innych modeli;

– dwie nowe innowacyjne oprawy, których premiera odbędzie się właśnie podczas targów;

Oprócz tego będą mieli Państwo możliwość porozmawiać przy filiżance kawy z naszymi specjalistami oraz projektantami oświetlenia i dowiedzieć się od nich więcej nt. najnowszych technologii w branży.
 
Wejście na targi ENERGETAB 2022 nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, a w szczególności projektantów oraz instalatorów oświetlenia – będzie to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnej wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów do możliwej współpracy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na ENERGETAB 2022!

Ledolux_Energetab_2022

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów

  • Bestlighting logo sklepu