fbpx

LIGHT+BUILDING to wiodące światowe targi w dziedzinie oświetlenia, designu oraz inteligentnych technologii usług budowlanych. To także miejsce spotkań światowych liderów z branży.

W tym roku Light+Building odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 2 do 6 października 2022. W ciągu kilku dni tysiące wystawców zaprezentują tu swoje najlepsze produkty i systemy.

Light+Building łączy w sobie oświetlenie i technologie budowlane, dzięki czemu obejmuje praktycznie cały rynek oświetlenia technicznego, oświetlenia dekoracyjnego oraz akcesoriów do lamp. Podczas wydarzenia można zobaczyć inteligentne rozwiązania, przyszłościowe technologie i najnowocześniejsze trendy designu w branży oświetleniowej.

W tym roku w targach Light+Building uczestniczyć będzie także Ledolux. Będziemy czekać na Państwa w hali 4.1 przy stoisku E30, gdzie przedstawimy swoją najnowszą ofertę.

 
 

Kiedy:
 
Gdzie:

Ledolux_LB_2022

Przy stoisku Ledolux będą Państwo mogli:

✅ zapoznać się z naszą najnowszą ofertą katalogową oświetlenia LED;

✅ przejrzeć się z bliska naszym oprawom oświetleniowym;

✅ porozmawiać na miejscu z naszymi specjalistami i projektantami oświetlenia;

✅ dowiedzieć się więcej nt. najnowszych technologii w branży.

 

Ledolux_LB_2022

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, a w szczególności projektantów oraz instalatorów oświetlenia – LIGHT+BUILDING to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnej wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów do możliwej współpracy.

Wszystkich chętnych odwiedzić targi LIGHT+BUILDING 2022, którzy nie maja jeszcze biletów wejściowych, chętnie wesprzemy w tej kwestii (nie wiąże się to z żadnymi kosztami). Zapraszamy w tym celu do wypełnienia krótkiego formularzu rejestracyjnego używając kodu QR lub linku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na LIGHT+BUILDING 2022!

 

LB

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów

  • Bestlighting logo sklepu