Wybierz język:

LEDOLUX na międzynarodowych targach Light+Building 2022

LIGHT+BUILDING to wiodące światowe targi w dziedzinie oświetlenia, designu oraz inteligentnych technologii usług budowlanych. To także miejsce spotkań światowych liderów z branży.

W tym roku Light+Building odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach od 2 do 6 października 2022. W ciągu kilku dni tysiące wystawców zaprezentują tu swoje najlepsze produkty i systemy.

Light+Building łączy w sobie oświetlenie i technologie budowlane, dzięki czemu obejmuje praktycznie cały rynek oświetlenia technicznego, oświetlenia dekoracyjnego oraz akcesoriów do lamp. Podczas wydarzenia można zobaczyć inteligentne rozwiązania, przyszłościowe technologie i najnowocześniejsze trendy designu w branży oświetleniowej.

W tym roku w targach Light+Building uczestniczyć będzie także Ledolux. Będziemy czekać na Państwa w hali 4.1 przy stoisku E30, gdzie przedstawimy swoją najnowszą ofertę.

Kiedy:
2-6 października 2022

Gdzie:
Messe Frankfurt GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1,
60327 Frankfurt nad Menem, Niemcy
Hala 4.1, stoisko E30

Przy stoisku Ledolux będą Państwo mogli:

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, a w szczególności projektantów oraz instalatorów oświetlenia – LIGHT+BUILDING to świetna okazja do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnej wymiany wiedzy i nawiązania nowych kontaktów do możliwej współpracy.

Wszystkich chętnych odwiedzić targi LIGHT+BUILDING 2022, którzy nie maja jeszcze biletów wejściowych, chętnie wesprzemy w tej kwestii (nie wiąże się to z żadnymi kosztami). Zapraszamy w tym celu do wypełnienia krótkiego formularzu rejestracyjnego używając kodu QR lub linku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na LIGHT+BUILDING 2022!