Wybierz język:

LEDOLUX na ENERGETAB 2019 – największych w Polsce targach energetyki i elektrotechniki

Zbliża się wielkie wydarzenie – 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. Będziemy tam do Państwa dyspozycji przy stoisku nr 24, eksponując nasze produkty (nowoczesne oprawy oświetleniowe LED w branży przemysłowej) i udzielając wszelkich informacji o naszej ofercie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:

  • w dniach 17-19 września,
  • pawilon E, nr stoiska 24,
  • od 17 do 18 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 19 września w godz. od 9:00 do 15:00.

Zobacz nasze lampy i oprawy LED

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Będziemy wśród 733 wystawców nie tylko z Polski, ale i 23 krajów Europy i Azji.

Więcej informacji o targach znajdziesz na stronie http://energetab.pl

Nasz produkt – oprawa PIKE J DOB weźmie udział w konkursie targowym

Zgłosiliśmy swój najbardziej wyróżniający się produkt – oprawę LED PIKE J DOB znajdujący zastosowanie w energetyce, do Konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt” prezentowany na targach ENERGETAB 2019. Ma szansę otrzymać prestiżowe wyróżnienie – trzymajcie kciuki!

Dowiedz się więcej o inteligentnej oprawie ulicznej LED PIKE J DOB

Oprawa uliczna Pike J DOB 50 W

PIKE J DOB to nowoczesna inteligentna lampa uliczna LED z wbudowanym zasilaczem DOB bezpośrednio na płytce LED.

  • Malowany proszkowo korpus obudowy zapewnia samoistne usuwanie zanieczyszczeń z jej powierzchni. Sam korpus pokryty jest powłoką elektrostatyczną zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania.
  • Opływowy kształt obudowy zapewnia lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
  • Funkcje dyfuzora w oprawie pełni szkło hartowane z powłoką antyrefleksyjną o wysokiej trwałości, wytrzymałości na udary mechaniczne oraz przepuszczalności światła na poziomie 99%. Dodatkową zaletą zastosowanej szyby jest opcja samoistnego usuwania zanieczyszczeń, co praktycznie niweluje potrzebę konserwacji oprawy oświetleniowej.
  • Kąt świecenia oprawy LED możemy dowolnie dostosować za pomocą odpowiedniego układu optycznego. Oprawa PIKE J DOB wykorzystuje nowoczesne, wysokowydajne diody Lumileds 5050 o temperaturze barwowej 4000K zawierającej się w 3-krotnej elipsie MacAdama nie powodującej wyraźnego wrażenia rozróżniania danej temperatury. Diody te wykazują się wysoką skutecznością świetlną – ponad 150lm/W i szerokim zakresem temperatur pracy.
  • Lampa uliczna PIKE J DOB posiada nowoczesny zasilacz DOB (Driver On Board) wbudowany bezpośrednio w płytce LED. Zasilacz DOB nie posiada elementów elektronicznych biernych (kondensatory elektrolityczne) przez co jest znacznie mniej narażony na uszkodzenia i degradacje.
  • Dodatkowym atutem technologii zasilania DOB jest ograniczenie prądu rozruchowego oraz wysoki współczynnik mocy (cosφ>0.98), utrzymany również przy zastosowaniu systemu sterowania. Oprawa PIKE J DOB posiada możliwość bezpośredniego sterowania 1-10V znajdującego się na płytce zasilacza oraz sterowania poprzez zmianę napięcia zasilania.
  • Ponadto lampa uliczna LED umożliwia pracę z bezprzewodowymi interfejsami sterownia takimi jak ZigBee, Bluetooth, WI-FI, GSM, LORA czy PLC. Dodatkowy sterownik możemy zamieścić w oprawie LED, ograniczając oddziaływanie niekorzystnych warunków pracy na podzespoły sterownika.

 

Zapraszamy raz jeszcze do naszego stoiska. Będziemy mogli więcej opowiedzieć o naszej technologii, zaletach opraw i lamp LED, naszej szerokiej ofercie projektowania oświetlenia przemysłowego, fachowego doradztwa w doborze opraw LED i bardzo korzystnych formach finansowania inwestycji.