Wybierz język:

Oświetlenie LED boisk i obiektów sportowych!

Sprawdź, jaką ofertę przygotujemy dla Twojego obiektu sportowego!
Wypełnij formularz poniżej i uzyskaj odpowiedź w ciągu 1 dnia roboczego!

Oszczędne i wydajne oświetlenie obiektów sportowych!

Dobre oświetlenie pomaga zawodnikom w grze oraz pozwala kibicom jak najlepiej przeżywać sportowe emocje! Oświetlenie boisk i stadionów LEDOLUX dzięki nowoczesnej technologii LED zapewni najlepsze parametry oświetleniowe boiska lub stadionu, przy jednoczesnej oszczędności na rachunkach za elektryczność.

Skorzystaj z formularza obok i wyślij zapytanie – nasi doradcy przygotują ofertę oświetlenia dla Twojego obiektu sportowego!

Wypełnij formularz:

Kliknięcie przycisku “Wyślij zgłoszenie” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej przez LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Realizacje

Stadion Słocina Arena

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie sportowe

Dzięki zastosowaniu lamp AREA LED o mocy ponad 150W, na boisku umiejscowionym na rzeszowskiej Słocinie, rozgrywki mogą się odbywać nawet w późnych godzinach wieczornych,

Gmina Mielec

Oświetlenie drogowe

Oprawy uliczne firmy LEDOLUX Poland oświetlają ul. Wolności w podkarpackim Mielcu. Program wymiany oświetlenia pozwolił gminie na znaczne oszczędności w wydatkach na oświetlenie miejskie.

Mielec

ul. Wolności
Zobacz realiację

Oświetlenie miejskie

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie uliczne

Oprawy PIKE J DOB przyjęły się również na głownych rzeszowskich arteriach, gdzie w ilości 4000 sztuk dbają o bezpieczeństwo pieszych i kierowców po zmierzchu,

Sieć sklepów spożywczo-handlowych

Oświetlenie handlowe

Zastosowanie opraw HERMES LOG N poprawiło prezentację produktów na półkach w znanej sieci sklepów z branży spożywczej. Oprawy świetlne sprawdziły sie w pomieszczeniach z małym dostępem naturalnego światła.

Skontaktuj się z nami!