Wybierz język:

Oświetlenie maszynowe LED. Oświetlenie stanowisk pracy.

Lampy LED oferowane przez nasza firmę, świetlnie sprawdza się do doświetlania stacji roboczych i stanowisk pracy.

Zapewnimy oprawy LED, które zapewnią bezpieczne oświetlenie maszyn i stanowisk pracy.

Lampy LED do maszyn przemysłowych

Oświetlenie przemysłowe LED to przede wszystkim trwałe, nisko awaryjne i wydajne oprawy oświetleniowe. Poprawnie dobrane oświetlenie procesów przemysłowych zwiększa wydajność i jakość pracy, obniża koszty eksploatacyjne oraz redukuje zużycie energii elektrycznej na oświetlenie.

Lampy przemysłowe LED są bezpieczne i ekologiczne. Do ich produkcji nie zużywamy toksycznych materiałów. Stosując oświetlenie LED zmniejszamy emisję dwutlenku węgla dbamy o nasze zdrowie i środowisko.

Wypełnij formularz:

Kliknięcie przycisku “Wyślij zapytanie” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej przez LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Korzyści przemysłowego oświetlenia LED

Redukcja kosztów oświetlenia

Oświetlenie przemysłowe LED to mniejsze zużycie energii elektrycznej o ponad 50% w porównaniu ze starym oświetleniem.

Większa produktywność

Oprawy przemysłowe LED poprawiają jakość oświetlenia – lepsza rozpoznawalność obiektów, kolorów, poprawia wydajność i efektywność pracowników.

Wysoka wydajność

Oprawy oświetleniowe LED generują wysokiej jakości światło, ponad to są wykonane z wysoką estetyką.

Lepszy komfort pracy

Duża wartość natężenia oświetlenia przemysłowego LED, wysoki współczynnik oddawania barw, równomierne oświetlenie, ograniczenie zjawiska olśnienia zapewnia komfortowe warunki pracy i pełne bezpieczeństwo.

Realizacje

Stadion Słocina Arena

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie sportowe

Dzięki zastosowaniu lamp AREA LED o mocy ponad 150W, na boisku umiejscowionym na rzeszowskiej Słocinie, rozgrywki mogą się odbywać nawet w późnych godzinach wieczornych,

Gmina Mielec

Oświetlenie drogowe

Oprawy uliczne firmy LEDOLUX Poland oświetlają ul. Wolności w podkarpackim Mielcu. Program wymiany oświetlenia pozwolił gminie na znaczne oszczędności w wydatkach na oświetlenie miejskie.

Mielec

ul. Wolności
Zobacz realiację

Oświetlenie miejskie

Rzeszów
Zobacz realiację

Gmina Rzeszów

Oświetlenie uliczne

Oprawy PIKE J DOB przyjęły się również na głownych rzeszowskich arteriach, gdzie w ilości 4000 sztuk dbają o bezpieczeństwo pieszych i kierowców po zmierzchu,

Sieć sklepów spożywczo-handlowych

Oświetlenie handlowe

Zastosowanie opraw HERMES LOG N poprawiło prezentację produktów na półkach w znanej sieci sklepów z branży spożywczej. Oprawy świetlne sprawdziły sie w pomieszczeniach z małym dostępem naturalnego światła.

Skontaktuj się z nami!