OŚWIETLENIE PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH

SPECJALISTYCZNE OŚWIETLENIE LUXA ZEBRA DOB

Nowoczesne specjalistyczne oświetlenie przejść dla pieszych w technologii LED to przyszłość w branży oświetleniowej. Technologia wykorzystana w oprawach LED, pozwala na generowanie oszczędności rzędu kilkudziesięciu procent.

LED jest bezpieczniejszy dla środowiska naturalnego i posiada doskonałe parametry świetlne. Specjalistyczne oprawy LUXA ZEBRA DOB LED na przejściach dla pieszych zapewniają optymalny rozsył światła i jego lepszą jakość, co pomaga zapobiegać wypadkom z udziałem kierowców i pieszych.

Nowoczesne zewnętrzne oprawy LED są odporne na wstrząsy i uderzenia oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Działają bezawaryjnie kilka lat. W odróżnieniu od tradycyjnego oświetlenia, cechuje je ponadprzeciętny czas pracy (nawet 100 tysięcy godzin, po czym nie gasną jak zwykłe żarówki, a zmniejszają swoją jasność o ok. 30%).

Oprawy i lampy uliczne LED świecą intensywnym i jasnym światłem, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Lampy uliczne LED zalety

Bezawaryjna praca przez kilka lat, długa żywotność
Bezawaryjna praca
przez kilka lat,
długa żywotność
Solidne, trwałe, odporne obudowy
Solidne, trwałe,
odporne obudowy
Pełna jaskrawość i intensywność w kilka mikrosekund
Pełna
jaskrawość i intensywność
w kilka mikrosekund
Minimalne koszty utrzymania i konserwacji
Minimalne koszty
utrzymania i konserwacji

Szybki zwrot inwestycji
Szybki zwrot
inwestycji
Niewielki pobór mocy - mniejsze zużycie energii elektrycznej
Niewielki pobór mocy -
mniejsze zużycie energii
elektrycznej
Estetyczny wygląd poprawiający wizerunek miasta
Estetyczny wygląd
poprawiający wizerunek
miasta
Szerokie zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach
Szerokie zastosowanie
w różnego rodzaju
przestrzeniach

Oświetlenie dla
bezpieczeństwa pieszych

System oświetleniowy przejść dla pieszych LUXA ZEBRA DOB został zaprojektowany w celu osiągnięcia najwyższego poziomu bezpieczeństwa pieszych przy zastosowaniu najnowszych technologii.

W Ledolux Poland oprawy zostały opracowane do oświetlania przejść dla pieszych z dedykowaną optyką. Zapewniają bardzo dobry kontrast między osobą a otoczeniem, zapewniając wysoki poziom oświetlenia zgodnego z wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury o organizacji bezpiecznego ruchu pieszych.

Oprawy LUXA ZEBRA DOB to ekonomiczny produkt w którym została poprawiona efektywności energetyczna. Głównym atutem lamp z serii ZEBRA LED jest zdecydowanie niższe zużycie energii elektrycznej, co przekłada się bezpośrednio na obniżenie kosztów związanych z oświetleniem przejść dla pieszych. Instalacja inteligentnego systemu oświetlenia opartego na technologii LED i protokole DALI umożliwia generowanie oszczędności rzędu nawet 70%.

Lampy uliczne producent
– zainwestuj w najlepszą jakość od Ledolux

Jesteśmy wiodącym polskim producentem lamp ulicznych LED i opraw drogowych, opartych na nowoczesnych technologiach, produkowanych z komponentów najwyższej jakości. Nasze produkty są niezawodne, gwarantują oszczędność i bezpieczeństwo. Oferujemy nie tylko sprzedaż lamp ulicznych, ale również profesjonalne projekty oświetlenia ulic, dróg i wszystkich innych przestrzeni publicznych. Naszym Klientom proponujemy bardzo korzystne i elastyczne formy finansowania oświetlenia ulicznego (zarówno nowych inwestycji, jak i modernizacji – wymiany starych, przestarzałych systemów oświetleniowych na nowe).

Audyty i doradztwo – dokładne rozpoznanie potrzeb i możliwości
Audyty i doradztwo
dokładne rozpoznanie
potrzeb i możliwości
Ocena inwestycji pod kątem technologicznym i ekonomicznym
Ocena inwestycji
pod kątem technologicznym
i ekonomicznym
Kompleksowa koncepcja i profesjonalny projekt
Kompleksowa
koncepcja i profesjonalny
projekt
Montaż systemów oświetlenia ulic, sprzedaż lamp ulicznych LED
Montaż systemów
oświetlenia ulic, sprzedaż
lamp ulicznych LED
 

Oświetlenie ulic
i przestrzeni publicznych
– finansowanie inwestycji

Naszym Klientom oferujemy bardzo korzystne formy finansowania oświetlenia ulicznego, tj. elastyczne kredyty, ESCO, Białe Certyfikaty lub leasingi, dzięki którym przedsiębiorstwa lub samorządy inwestują w nowoczesną technologię w bardzo atrakcyjnej cenie. Świadczymy profesjonalne usługi i pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego do przeprowadzenia modernizacji oświetlenia, zapewniającego większą efektywność pracy.


Dowiedz się więcej

Oprawy uliczne LED

Sprawdź nasze pozostałe lampy do zastosowań drogowych

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu