Wybierz język:

Energooszczędne oświetlenie LED do biur

Inwestycja w nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED to krok w stronę znacznej redukcji kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy. Innowacyjne technologie i najwyższej jakości materiały stosowane przy produkcji opraw przemysłowych i lamp ulicznych pozwalają na ich stosowanie w każdych, nawet trudnych warunkach.

Oprawy Led dla przemysłu wyróżniają się trwałością i solidnością, przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych.

Zobacz wszystkie oprawy LED

Energooszczędne oświetlenie do biura

Panel LED SQR – oprawa do oświetlania przestrzeni biurowych, handlowych i usługowych. Wykonana jest z aluminium, posiada mleczną osłonę z PC. Panel wyposażony jest w diody LED marki Samsung.

Oprawa Downlight E6 przeznaczona do biur, powierzchni usługowych i przestrzeni sanitarnych. Posiada osłonę z PC o stopniu ochrony IP44 lub IP65.

Świetlówka LED T8 Premium – kompatybilna z oprawami ze statecznikiem elektromagnetycznym lub zasilana bezpośrednio z sieci. Posiada dyfuzor ze szkła powlekanego poliwęglanem.

Inteligentna świetlówka LED T8 Microwave z wbudowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu. Wyposażona w diody LED marki Samsung i zasilacz Ledolux (z gwarancją na minimum 5 lat).

Hermetyczna obudowa Premium z poliwęglanu, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dyfuzor o kącie rozsyłu 120o. Obudowa do świetlówek o długości 60 cm, 120 cm, 15 cm.