Wybierz język:

DWIE OPRAWY LEDOLUX wyróżniono znakiem PRODUKT SPRAWDZONY

Miło jest nam poinformować, że dwie oprawy LEDOLUX otrzymały nowe odznaki, a mianowicie oprawy ORBIT oraz AREA LED SPORT przeszły certyfikację PRODUKT SPRAWDZONY!

Marka TÜV NORD, znana i identyfikowana na całym świecie jako firma wspierająca działania jakościowe przedsiębiorców, na podstawie przeprowadzonej oceny certyfikacyjnej postanowiła, że ww. oprawy spełniają wymagania określone w Programie Oceny nr PS/PO1/136/11072022 i kwalifikują się do nadania znaku „PRODUKT SPRAWDZONY”.

Czym jest wyróżnienie "PRODUKT SPRAWDZONY"?

„PRODUKT SPRAWDZONY” jest dobrowolną opcją certyfikacji. Żeby otrzymać taki certyfikat i móc posługiwać się znakiem „PRODUKT SPRAWDZONY”, produkt musi spełniać wszystkie wytyczne określone prawem w celu wprowadzenia produktu do obrotu handlowego. Niezależnej ocenie podlega zarówno sam produkt podczas testów laboratoryjnych i kontroli w zakładzie produkcyjnym, jak i cała dokumentacja techniczna produktu. Posiadanie na produkcie takiego certyfikatu potwierdza jego jakość i zadeklarowane przez producenta cechy.

Jakie oprawy Ledolux otrzymały odznakę

Oprawa LED ORBIT jest dedykowana do oświetlenia wysokich hal produkcyjnych, magazynowych oraz sportowych. Obudowę oprawy wykonano z wysokociśnieniowego odlewu aluminium oraz pomalowano proszkowo. Oprawa posiada wysokowydajne diody LED marki Lumileds (Philips) oraz zasilacz firmy Mean Well sterowalny analogowo 1-10 V (opcjonalnie DALI). Źródło światła standardowo osłonięte jest szybą hartowaną. Oprawa jest pyło i wodoszczelna w stopniu IP65.

Oprawa LED AREA LED SPORT jest dedykowana do oświetlania boisk sportowych, parkingów oraz terenów zewnętrznych. Wysoka szczelność i trwałość oprawy zapewnia korpus wykonany z wysokociśnieniowego odlewu aluminium oraz dyfuzor ze szkła hartowanego. Źródłem światła są wydajne diody LED Lumileds, zasilane przez zasilacz marki MeanWell sterowalny analogowo lub cyfrowo. Oprawa może być montowana na uchwycie lub regulowanym wysięgniku.