Energetab - stoisko Ledolux Poland

W dniach 15-17 września w Bielsku Białej odbyła się już 30-sta edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich – ENERGETAB. Tegoroczne wydarzenie było niezwykłe również dlatego, że były to jedne z pierwszych targów „nowej rzeczywistości”.

Wielu stałych wystawców i odwiedzających postanowiło zrezygnować z tegorocznego wydarzenia. Jednak nasza firma postanowiła wziąć udział w tej edycji Energetab. Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy się w nowej odsłonie – z nowym stoiskiem, dostosowanym do zaostrzonych wymogów sanitarnych.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za spotkanie w tym wyjątkowym czasie. Pomimo zmniejszonej ilości gości, przeprowadzone dyskusje były wyjątkowo treściwe i konstruktywne. Tych którym nie udało się z nami spotkać oraz pozostałych zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie podczas targów MAINTENANCE w Krakowie w dniach 14-15 października 2020.

Nowości produktowe

Na targach zaprezentowaliśmy kilka nowości produktowych:

– inteligentną oprawę parkową PARK DOB – oprawę o nowoczesnym wyglądzie z opcją dostosowania do systemów sterowania stosowanych w oświetleniu ulicznym.

– inteligentną oprawę przemysłową TANK DOB 2 – jest to nowe wydanie popularnej oprawy TANK DOB stosowanej do oświetlenia przemysłowego dla niekorzystnych warunków pracy.

 

Energetab- stoisko Ledolux

Energetab- stoisko Ledolux

Zapraszamy do zakupu bezpośrednio z fabryki
lub od naszych autoryzowanych dystrybutorów
do klientów instytucjonalnych bez pośredników, w najniższych fabrycznych cenach

  • MiniWatt Logo
  • Bestlighting logo sklepu